Temizlik Ve Yönetim Firmaları İçin Profesyonel Ürünler

BSY Kurumsal, temizlik profesyonellerinin ihtiyaç duyduğu her anda uzman kadrosu ile hizmetinizde. Maliyetlerinizi düşürecek profesyonel çözümler üreterek, projelerinizde ihtiyacınız olan bütün ekipmanları hızlı ve zamanında teslimat garantisi ile sizlere sunuyoruz.

Temizlik Kimyasalları ve Makineleri

Temizlik firmaları farklı sektörlerde ki müşterilerinin temizlik operasyonlarını yöneten profesyonel hizmet firmalarıdır. Farklı mekan ve alanlara göre çözümler üretmek durumundadırlar. Birbirinden uzak lokasyonlarda ki operasyonlarında aynı standartlarda hizmet vermek ancak iyi eğitimli ekipler ile mümkün olur. Temizlik profesyonellerinin  en büyük yardımcısı ise kullandıkları ürünler ve ekipmanlardır. 

BSY Kurumsal olarak temizlik profesyonellerine farklı alanların ihtiyaçlarına göre özelleşmiş geniş bir temizlik kimyasal portföyü ile hizmet veriyoruz.  Yüzey temizleyiciler, genel temizlik ürünleri, WC ve banyon temizleyiciler, cila ve cila sökücüler gibi temel ürünleri en uygun fiyatlara tedarik ediyor, ihtiyaca göre çevreci ve yüksek konsantrasyonlu ürünler ile çözümler üretiyoruz.  Temizlik personellerini en son yenilikleri içeren düzenli eğitim programlarına dahil ediyor, doğru ürün kullanılmasına bağlı olarak tüketimlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

Temizlik profesyonelleri temizlik operasyonlarında zaman ile yarışırlar. Genellikle müşterilerinin mesai saatleri dışında temizlik hizmetlerini tamamlamaları gerekir. Zaman ile yarışılan bu süreçte hem hızlı hem de efektif temizlik yapabilmek için temizlik makinelerine ihtiyaç duyarlar. Sessiz elektrik süpürgeleri, zemin temizleme ve yıkama makineleri, ıslak kuru vakum makineler, halı yıkama makineler, cila makineleri gibi makineler temizlik firmalarının sıklıkla kullandığı ve portföylerinde bulunması gereken ürünlerdir. Temizlik makinesi seçimi yaparken makinenin yapılacak işte tam efektif olması, kullanımının kolay olması, uzun ömürlü ve sağlam olması, yedek parça ve servis hizmetlerinin ekonomik olması en önemli kriterlerdir.

BSY Kurumsal olarak uluslararası bir çok markayı en uygun fiyatlar ile sizlere tedarik ediyoruz. Tek bir markaya bağlı olmadan alanının en iyi özelliklerine sahip makinelerini sizlere öneriyor, doğru ürün seçmenize yardımcı oluyoruz.  Makine kullanımı ile ilgili düzenli eğitimler veriyor, partnerlerimizin desteği ile kusursuz bir servis hizmeti sunuyoruz.

Temizlik Kağıtları

Temizlik firmaları; yönetim birimlerinde çalışanlarının günlük hijyen ihtiyaçları için, projelerinde de müşterilerinin taleplerine göre temizlik kağıtları tedarik ederler. 

BSY Kurumsal olarak patentli markamız olan Secco ile yönetim ofislerinizin ve müşterilerinizin her alanda kullanılabileceği temizlik kâğıt ürünlerini üstün kalite ve rekabetçi fiyatlar sizlere sunuyoruz. Yapmış olduğumuz toplu alım anlaşmaları ile müşterilerinize en rekabetçi fiyatları vermenizi sağlıyor, projelerinize aynı standartlarda ürün göndererek maliyetlerinizi kontol etmenize katkı sunuyoruz.

Atık Yönetimi Ürünleri

Temizlik firmaları, projelerinde biribirinden farklı atık yönetim prosesleri yönetirler. Ofis temizliğinde sadece kağııt atıklar oluşurken, endüstriyel tesislerde hammadde atıkları, hastanelerde tıbbi atıkların toplanması ve bertaraf edilmesi gerekir. Bu sebeple toplanacak atığa göre özelleşmiş çöp torbalarına ihtiyaç duyarlar. Projelerde doğru özellikte ürün kullanılması maliyetlerin kontrol altına alınması için çok önemlidir. 

BSY Kurumsal olarak alanında lider üreticileri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar ve patentli markamız Secco ile projelerinizde ki atık toplama süreçlerinizde kalite ve tasarrufu bira arada hizmetinize sunuyoruz. Projelerinizde çöp poşeti kullanılan alanları doğru bir şekilde analiz ediyor, doğru ürün seçmenize yardımcı olacak öneriler getirerek maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı oluyoruz.

Atık yönetim süreçlerinde çöp torbaları kadar, atıkların depolandığı ve taşındığı çöp kovaları ve konteynerlerde özenle seçilmelidir. BSY Kurumsal temizlik firmalarının projelerinde ihtiyaç duyduğu metal ve plastik çöp kovalarından konteynerlara kadar geniş bir portföyü en uygun fiyatlar ile sizlere tedarik eder.

Sarf Temizlik Ekipmanları

Farklı temizlik prosesleri alana göre özellişmiş ekipman kullanımı gerektirir. Temizlik profeyonelleri birbirinden farklı özellikte ki zeminler, WC ve lavabolar, camlar, dış cepheler gibi bir çok farklı alanda temizlik süreçlerini yürütürler.  

BSY Kurumsal olarak temizlik profesyonellerinin ihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü içinde bulunduran çok geniş bir portföy ile hizmet vermekteyiz. Mikrofiber temizlik Bezleri, nemli mop,orlon mop ve mikrofiber moplar,temizlik süngerleri, yer ve cam temizleme aparatları, tek kullanımlık eldivenler, zemin pedleri vb. ürünlerde hem ekonomik hem de üstün kaliteli ürünleri portföyümüzde bulunduruyoruz.

El dezenfektanları, maskeler, tek kullanımlık kıyafetler gibi kişisel hijyen ürünlerinde çok geniş bir portföy ile hizmet sunuyoruz.

Kartuş ve Toner

Yazıcının girmediği işletme yoktur. İster küçük ister büyük olsun, her sektörde, her ofiste yazıcı bulunmaktadır. Temizlik ve yönetim firmaları da büyüklüklerine göre farklı kapasitelerde yazıcılar kullanırlar. E-Dönüşüm sistemleri ile artık e-fatura kesen, irsaliye ile ürün gönderen tüm işletmeler için orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritler BSY Kurumsal ürün portföyü arasındadır. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.

Kırtasiye

Temizlik ve yönetim firmalarının belirli ziyaret planları vardır. Her ziyaret planını notlar halinde şoför ya da sevkiyat personellerine iletirler. Onlar da ellerindeki kontrol listesindeki adreslere ziyaretler yapar, hizmetlerini yerine getirirler. Not kağıtları, kalemler, telli dosyalar işlerini kolaylaştırmaktadır. Ofislerinde çalışan personeller de hizmetlerin kayıtlarını tutar, plastik klasörlerle dosyalarlar. Müşterilerinin sektörel eksiklerini analiz eden ve onlara uygun çözümler sunan BSY Kurumsal’ın uzman ekibi, kırtasiye malzemelerinde de seçilmiş markaların, kaliteli ürünlerini güvenle teklif ederler.