Ofis Malzemeleri

Temizlik Makineleri

Temizlik bulunduğumuz ortamın hijyenik ve yaşanabilir olması için e önemli unsurların başında gelmektedir. Bu sebeple insan sağlığı için de ne denli önemli olduğu bilinen temizliğin en verimli biçimde yapılabilmesi için temizliğe yardımcı olacak makineler kullanılabilmektedir. Bu makinelerin kullanım amacı insanlara hız ve kolaylık sağlamak iken aynı zamanda kalabalık insan grupları tarafından kullanılan ve düzenli temizliğinin yapılması gereken alanlardaki temizliği sağlamak için yardımcı araçlardandır. 

İnsanların kalabalık olarak bulunduğu ve çok büyük alanlarda daha fazla kullanılan Temizlik Makineleri insana duyulan iş gücünü azaltıp aynı zamanda da temizlik yapılırken daha fazla verim alınmasına olanak sağlamaktadır. Temizlik Makineleri normal bir insanın yaptığı temizlikten daha da profesyonel bir işi ortaya koyduğu için de tercih sebebi olmaktadırlar. 

Temizlik Makineleri de kendi içerisinde işlevlerine göre ayrılmaktadırlar. Her makine elbette tüm işler için kullanılmamaktadır. Silmeyi farklı bir makine yaptığı gibi süpürmeyi, yıkamayı, parlatmayı da başka makineler yapmaktadır. 

Eğer sizler de hastane, okul, konferans salonu, cami gibi geniş alanlara sahip noktaların temizliği için Temizlik Makineleri arıyor iseniz hangi makinenin hangi iş için kullanıldığını bilmek tercihinizi kolaylaştıracak ve size en uygun olan makineyi bulmanıza yardımcı olacaktır. Temizlik Makineleri kendi içlerinde işlevlerine göre kategorileşmişlerdir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz: Dik Vakum, Kuru Vakum, Islak- Kuru Vakum, Halı Yıkama, Zemin Yıkama ve Cila, İndigo Zemin Yıkama, Turnado Zemin Yıkama, Özel Makineler, Süpürücüler gibi alt kategorilere ayrılmışlardır. Makinelerin işlevlerini ve kullanıldıkları alanları öğrenmek istiyorsanız alt kategorileri inceleyebilirsiniz.

Dik Vakum

Dik Vakum Makineleri özellikle de camii, konferans salonu veya otel odaları gibi geniş alanlarda serili olan halıların temizliği için kullanılan ürün kategorisinde yer almaktadır. Bu tarz geniş alanları kaplayan halıların ulaşılması güç olan uç köşeleri dahil olmak üzere süpürülmesini ve çerisindeki tozların toplanmasını sağlayan Dik Vakum Makineler otel ve camilerde temizlik amacı ile mutlaka kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. İçerisinde bulunan vakumları sayesinde verimli ve profesyonel bir temizlik sağlayan Dik Vakum Makineleri öğrencilerin bir arada kaldıkları yurtların temizliği için de başvurulan ürünler arasındadır. Dik Vakum Makinelerini arıyorsanız sitemizde bulunan kategori kısmından istediğiniz makineye ulaşabilirsiniz. 

Kuru Vakum

Yüksek vakum gücüne sahip olan Kuru Vakum Makineleri insanların sıklıkla kullandığı ofis, otel, yurt gibi alanların temizliğinde kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Kuru Vakum Makinelerinin en büyük avantajı ise çok sayıda bulunan aksesuar takımıdır. Bu aksesuarların makineye takılması ile farklı özellikler kazandırılabilen makinenin temizlik verimi de artmaktadır. Diğer makinelere göre de daha küçük oluşu onu portatif hale getirmektedir. Sitemizden Kuru Vakum Makinelerine de ulaşabilirsiniz.

Islak- Kuru Vakum

Islak Kuru Vakum Makinelerinin en büyük özelliği her türlü metal talaş parçalarını, küçük taşları, karton parçalarını, kum yaprak gibi maddeleri profesyonel bir biçimde çekebiliyor olmasıdır. Aynı zamanda ıslak kuru zemin fark etmeksizin ıslak zeminleri de temizleyebilmesi kullanıcılarına tam profesyonel bir temizlik deneyimi sunmaktadır. Bu sebeple özellikle ofis, işyerleri, okul gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen profesyonel temizlik makineleri arasında yer almaktadır.

Halı Yıkama

El ile manuel olarak yıkanan halı yıkamadan çok daha fazla verim ve kolaylık sağlayan Halı Yıkama Makineleri özellikle bu işi yapan halı yıkama alanlarında kullanıldığı gibi aynı zamanda otel, konferans salonu gibi alanlarda zemini kaplayan halıların yıkanması ve temizlenmesi amacıyla da kullanılmaktadır. Kullanıcılarını önemli ölçüde insan gücünden kurtararak fazla enerji sarf etmeden halıların yıkanmasını sağlayan oldukça kullanışlı bir makinedir. Bu sebeple profesyonel temizlik isteyen tüm noktalarda sıklıkla tercih edilen makineler arasında yer almaktadır.

Zemin Yıkama ve Cila

Aynı makinenin birden fazla işlevi yerine getirebilmesi sebebi ile profesyonel temizlik ihtiyacı olan noktalarda oldukça sık olarak tercih edilen Zemin Yıkama ve Cila makineleri uygulama yapılacak zeminin cinsine ve uygulanacak işleme göre deterjan tankı, yıkama ve parlatma pedleri, halı ve sert zemin yıkama, sert zemin fırçaları ve cila aparatı kolaylıkla monte edilebilmekte ve kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Her yüzeyin yıkanması ve cilalanması amacı ile kullanılabilen Zemin Yıkama ve Cila Makineleri oldukça ağır olduğundan bu ağırlıkta bir makinenin kullanılmasını kolaylaştıracak şekilde tekerlekler ile üretilmektedirler. Oldukça kullanışlı olan Zemin Yıkama ve Cila makinelerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

İndigo Zemin Yıkama

İndigo Zemin Yıkama Makineleri özellikle alışveriş merkezleri gibi geniş alanların temizlenmesi amacı ile kullanılan profesyonel temizlik sunan Temizlik Makineleri arasında yer almaktadır. Tekerlekli yapısı ve kullanıcıya oturup yön verme imkânı sunan İndigo Zemin Yıkama Makineleri geniş yüzeylerin temizliği ve paspaslaması amacı ile kullanılmaktadırlar.

İndigo Zemin Yıkama makineleri kullanıldıkları alanlarda temizlikte yüksek verim sağlarken aynı zamanda fazla iş gücüne duyulan ihtiyacı da azaltmaktadır. Yalnızca avantajları bunlarla kalmayan zemin yıkama makinesi aynı zamanda kısa zamanda çok iş yapmaya olana verdiği için zamandan da tasarruf ettirmektedir. Tüm bu avantajları sebebi ile oldukça sık olarak tercih edilen profesyonel temizlik makineleri arasında yer almaktadır. Sizler de sitemizden İndigo Zemin Yıkama Makinelerine ulaşabilir ve ihtiyacınız doğrultusundaki boyutlarını tercih edebilirsiniz.

Turnado Zemin Yıkama

Küçük ve orta ölçekli alanlarda kullanım için oldukça uygun olan Turnado Zemin Yıkama makineleri kullanıcılarına kısa zamanda çok yere ulaşma ve temizleme imkânı sunmaktadır. Bu sebeple hem fazla iş gücünü azaltmakta hem de profesyonel bir temizlik sunmaktadır. Turnado Zemin Makinelerinin birçok farklı boyutu da bulunmaktadır. Kullanacağınız alana göre bu boyutları tercih edebilir ve sitemizden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Özel Makineler

Geniş alanlarda ve yüksek basamaklı merdivenlerin kullanıldığı alanlarda yürüyen merdivenler tercih edilmektedirler. Bu merdivenler de gün içerisinde yüzlerce hatta binlerce insanın temasına maruz kaldığı için virüs ve bakterinin en çok barındığı noktalar haline gelmektedir. Bu sebeple temizliklerinin düzenli olarak aksatmadan yapılması gereklidir. Özel Makineler kategorisinde yer alan Yürüyen Merdiven Temizleme Makinesi, yürüyen merdivenlerinin profesyonel bir biçimde ve kısa bir sürede yapılmasına olanak tanımaktadır. Kolay kurulumu ve profesyonel olarak sunduğu temizlik ile kısa zamanda istenilen temizlik yapılabilmektedir. Özellikle de yürüyen merdivenlerin çok sık olarak bulunduğu alanlarda kullanılması bir ihtiyaç olan bu makinelere sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve sahip olabilirsiniz.

Süpürücüler

Süpürücüler yüksek vakum ve emiş gücüne sahip olan profesyonel temizlik makineleri arasında yer almaktadırlar. Gün içerisinde insanların bulunduğu alanlarda yoğun olacak bulunan ve hava kalitesini olumsuz olarak etkileyen tozların ortadan kaldırılması için oldukça verimli bir makine olan Süpürücüler yüksek vakum güçleri sayesinde dış mekanlarda da kullanılabilmektedirler. Ağır bir makine olması sebebi ile insan gücünü zorlayacağı düşünülse de Süpürücüler üretim aşamasında iken bu durum düşünülerek kullanıcılarını yormayacak ve fazla enerji harcatmayacak bir biçimde tasarlanıp üretilmişlerdir. 

Süpürücülerin de kullandığınız alana bağlı olarak tercih edebileceğiniz boyutları bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz Süpürücü Makinelerinin kullandığınız alan için uygun olup olmadığından emin olarak satın almanızı tavsiye ederiz. Sitemizden Süpürücü Makinelere ulaşabilirsiniz.