Siteler Ve İnşaat Şirketleri İçin Profesyonel Ürünler

Evinizin içi gibi dışı da aynı hijyene ve temizliğe sahip olmalı. Oturduğunuz sitenin, inşa etmekte ya da etmiş olduğunuz binaların hem iç hem de dış temizliği için aradığınız bütün ekipmanları burada bulabileceksiniz. BSY Kurumsal, çevre duyarlılığınıza destek olan ürünleriyle, evinizin dışında da evinizdeki hijyeni size sağlar.

Temizlik Kimyasalları ve Makineleri

Bina içi koridor ve asansörler, sitelerin sosyal tesisleri ve otoparklar temizliğin profesyonel olarak yapılması gereken alanlardır. Bu alanlarda kullanılacak temizlik kimyasallarının doğru seçimi size hem hijyen sağlarken hem de üzerinde kullanıldığı malzemelerin doğal yapısını bozmamalıdır. BSY Kurumsal, portföyünde bulunan bina bakım kimyasalları ile sitelerin, inşaat şirketlerinin ve şantiyelerin temizlik süreçlerinde önemli bir çözüm ortağıdır. Zeminlerinizin parlak ve doğal görünmesini sağlayan yüzey temizleyiciler, asansörlerinizin paslanmaz çelik alanlarının bakım ve temizliğini yapan inox parlatıcılar, otopark zeminlerinde kullanabileceğiz lastik izi çıkarıcı ve nötr zemin temizlik kimyasalları, sosyal tesislerinizde kullanabileceğiz dezenfektan ve sabunlar gibi hijyen ürünleri ile yaşam alanınızın her noktasında sizlere hijyen tedarik ediyoruz. 

Temizlik personellerinizin ürünleri doğru kullanması ve gereksiz tüketimlerin önüne geçmesi çok önemlidir. Kimyasal tüketim maliyetlerinizi kontrol altına almanın en doğru yolu dozaj ekipmanları ve seyreltme üniteleri kullanmaktır BSY Kurumsal, en son sistem dozaj ekipmanları kullanarak kontrollü ve efektif ürün kullanmanızı sağlar. 

Temizlik makineleri toplu yaşam alanlarının temizliğinde en büyük yardımcınızdır. Geniş koridorlarınızı, sosyal tesislerinizi ve otoparklarınızı manuel ekipmanlar ile temizlemek mümkün değildir. Profesyonel temizlik makineleri sayesinde çok daha hızlı ve etkin temizlik yapabilirsiniz. Temizlik makinesi seçimi uzmanlık gerektirir, makine seçiminden sonra personelleriniz eğitim süreçleri ile desteklenmelidir. BSY Kurumsal, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile temizlik makinesi tedariki ve eğitim süreçlerinizde güvenilir bir iş ortağıdır. 

İçecek ve Mutfak Ürünleri

Çay ve Kahve çeşitleri, soğuk içecekler,şekerler, çay bardağı ve karıştırıcılar, kullan at bardak ve tabaklar gibi her daim ihtiyacınız olan site sosyal tesis alanları ve şantiye çalışanlarının günlük mutfak tüketim ihtiyaçlarını çok geniş bir portföy ile sizlere sunuyoruz. Her ürün grubunda alanının lider üreticileri ile direkt çalışıyor bu sayede mutfak maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürüyoruz.

Temizlik Kağıtları

Siteler ve binaların sosyal tesisleri, şantiyeler gibi çok fazla insanın bir arada çalıştığı iş ortamları için ortak alan tuvalet ve lavabolar temizliğin en önemsenmesi gereken alanlardır. Tuvalet ve lavabolarda personellerinizin hijyeni için temizlik kağıtları kullanılmalıdır. Z Katlama havlular, sensörlü makine havluları, içten çekmeli tuvalet kağıtları ve Jumbo tuvalet kağıtları gibi endüstriyel ürünleri tercih etmek hem ekonomik hem de hijyeniktir. 

Patentli markamız olan Secco ile sitelerin, inşaat şirketlerinin ve şantiyelerin lavabo ve tuvaletlerinde kullanabileceği temizlik kağıtlarını üstün kalite ve rekabetçi fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Maliyetlerinizi düşürecek endüstriyel kâğıt aparat sistemleri yatırımları yapıyor, kontrollü tüketim sayesinde kâğıt harcamalarınızı azaltıyoruz. Hem bütçenizi düşünüyor hem de çevreyi korumaya katkı veriyoruz.

Atık Yönetimi Ürünleri

Toplu yaşam alanları olan siteler ve binalarda atık süreçleri dikkatli ve planlı bir şekilde yönetilmelidir. Evsel atıkların yanı sıra, geri dönüştürülebilen plastik, metal ve cam atıklar ayrı olarak depolanmalıdır. Bu atıkların toplanmasını sağlayan çöp poşeti seçiminizi dikkatlice yapmalısınız. Kullanılacak işe uygun kalitede ürün seçimi maliyetlerinizi de kontrol altına almanızı sağlar. 

BSY Kurumsal, sitenizde ihtiyacınız olan çöp torbaları, geri dönüşüm kovaları, çöp konteynerleri ve dış mekân çöp kovaları gibi ürünleri sizlere en uygun fiyatlar ile tedarik eder. %100 geri dönüşüm çöp torbaları ile hem bütçenizi düşünür hem de çevreyi korumanıza katkı sağlar.

Temizlik Ekipmanları

Siteler de bina içleri, dışa alanlar, otoparklar ve sosyal tesisler gibi temizlik yapılması gereken ve birbirinden bağımsız farklı alanlar vardır. Temizlenecek alanların özelliğine göre ekipman seçimi hem daha hijyenik hem de çok daha hızlı temizlik yapılmasına olanak sağlar. 

BSY kurumsal, siteler, şantiyeler gibi yoğun temizlik ihtiyacı olan işletmelerin farklı alanlarında kullanılabilecek geniş bir temizlik ekipmanları portföyü ile hizmet vermektedir. Mikrofiber temizlik Bezleri, mop ve mop aparatları, temizlik süngerleri, yer ve cam temizleme aparatları, tek kullanımlık eldivenler vb. ürünlerde hem ekonomik hem de kaliteli ürünleri portföyünde bulundurmaktadır.

Kırtasiye Ürünleri

Site yönetimleri, uyarı levhalarından, temizlik planlarının gösterilmesine, aidat çizelgelerinin hazırlanmasından, defter ve kayıtların tutulmasına kadar, azımsanmayacak bir kırtasiye ihtiyacı göstermektedirler. Apartman ve site sakinlerine daimî ve kaliteli hizmet sunabilmek için doğru kırtasiye malzemelerini temin etmiş olmalılar. İnşaat şirketleri de tıpkı site yönetimleri gibi, ana işleri olan inşaat yapma eylemlerinin aksamaması için kayıtlar tutar, kontroller sağlarlar. Gerek sahada gerek ofiste ihtiyaçları olan tüm kırtasiye malzemelerinin tedariki için BSY Kurumsal ve uzman ekibi, kaliteli ürünlerle müşterilerine hizmete devam etmektedir.

Kartuş ve Tonerler

Yazıcının girmediği işletme yoktur. İster küçük ister büyük olsun, her sektörde, her ofiste yazıcı bulunmaktadır. Site yönetimleri, inşaat şirketleri ve şantiyeler, gereksinimlerine göre farklı kapasite ve tiplerde yazıcılar kullanırlar. Yazıcıları için orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritler BSY Kurumsal ürün portföyü arasında yer almaktadır. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.