Ofis Malzemeleri

Şeker ve Tatlandırıcılar

Hepimizin gün içerisinde sık sık tükettiği hatta kimimizin güne başlarken akla ilk geldiği içecekler genelde kahve ve çaydır.  Gün içerisinde birkaç kez tükettiğimiz içeceklerin tadına tat katmak için veya keskinliğini biraz daha yumuşatmak için şeker ve tatlandırıcılar kullanmaya ihtiyaç duyarız. 

Şeker ve tatlandırıcılar için genel önyargılar çerçevesinde zararlı olarak algılansa da aslında vücudumuza yararlıdır. Şeker vücuda girdikten sonra glikoza dönüşür ve glikoz zamanla enerjiye evrilir. Özellikle aktif tempoda çalışma sağlayan bireylerin zinde olmasına ve enerji kaynağına ihtiyacı vardır. Bu kaynakları sağlayan şey ise şekerdir. Tatlandırıcılar ise şekerin tat yoğunluğunun biraz altında ve özellikle sağlık sorunları yaşayan bireylerin tercih ettiği üründür.  

Hayatınızın her alanında ihtiyacınız olan malzemelere, şeker ve tatlandırıcılara ulaşmanız için sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Tüm ofis ihtiyaçlarınızı tek bir mecradan kolaylıkla satın almak hem zamandan hem maddiyattan tasarruf yapmanızı sağlayacak ve hızlı teslimat ile gecikmeden tüm istekleriniz kapınızda olacak. 

Şeker ve tatlandırıcı kategorisindeki envai çeşit ürün grubumuzu incelemek ve ihtiyacınız olan seçeneği sipariş vermek için hemen tıklayın! 

Şeker Ürün Grupları

Toz Şeker 

Şeker yediğimiz ve içtiğimiz neredeyse tüm ürünlerde vardır. Her evde ve iş yerinde olan şeker, birçok farklı ürün grubuna sahiptir. 

Klasik kiloluk satılan beyaz toz şekerler genelde yiyeceklerde kek, sütlü tatlılar, pastalar vb. genel olarak tatlı grubuna giren her yiyecekte istinasız kullanılmaktadır. Toz şekeri iş yeri ve evde mutlaka bulunması gereken, özellikle acil ihtiyaçlarda hayat kurtarıcı konumundadır. Özellikle tatlı sektöründe faaliyet gösteren firmaların sıklıkla tercih ettiği üründür. 

Esmer Şeker

Esmer şeker toz şeker formülünde fakat daha sağlıklı bir üründür. Sağlıklı olmasının nedeni beyaz toz şekerin içine ilave edilen pekmezden kaynaklanır. Pekmez meyvelerin uzun süre bekletilip kaynatılmasından oluşan ve insan sağlığına faydaları saymakla bitmeyen bir yiyecektir. Bu sebeple şekerin içinde bulunması ile esmer şekeri sağlıklı kılar. Şeker kullanmayı seven ama bir yanı da zararlı olduğunu düşündüğü için vazgeçmeye çalışan bireylerin aradığı ürün kesinlikle esmer şekerdir.

Stick Şeker

Stick şeker kullanımı genellikle gıda ve hizmet sektöründe yer alan kafe, restoran, otel vb. gibi insanlara hizmet sunulan mekanlarda tercih edilmektedir. Hem kapalı olması ile hijyenik hem de miktarından kaynaklı kullanım kolaylığına sahiptir. Uzun süre kapalı paket içinde korunup saklanması da raf ömrü açısından oldukça faydalıdır. 

Küp Şeker

Bildiğimiz yine beyaz kristal şekerden yapılan ve katkı maddesi kullanılmayan sadece preslenerek şekil verilen şeker türüdür. Özellikle çay tiryakilerinin vazgeçilmezi, ülkemizin bazı bölgelerinde özel kıtlama şeker denilen şekerin var olması da küp şekerin ne kadar sevildiğine bir işarettir. 

Ambalajlı Küp Şeker

Tekli ve ambalajlı satılan küp şekerler, hijyeni maksimum seviyede sağlamak amacı ile piyasaya sürülmüştür. Gittiğiniz mekanlarda satılan bu ürünleri iş yerinize veya evinize sipariş etmek isterseniz sitemiz üzerinden satın alma noktasına gidebilirsiniz. Artık günümüzde sadece ofislerde veya mekanlarda kullanım dışında evlerde de sık sık rastladığımız pratik kullanıma sahip olan ambalajlı küp şekerler, bir yere giderken çantaya rahatlıkla atmak ve şekerin mikrop ve bakterilerden uzak kalmasını sağlamak amacı ile üretilmiştir. 

Esmer Küp Şeker

Beyaz şekere pekmez katılarak yapılan katkısız esmer küp şekerler sağlık açısından faydalı ürün grubudur. Pekmez, iyi bir enerji, karbonhidrat ve şeker kaynağıdır. Doğal üretim yapılan pekmezlerin kullanıldığı ve katıldığı esmer şekerler bu yüzden sağlık açısından faydalıdır. Enerji kaynağını yapay ve katkı maddesi içeren bir üründen almak yerine doğal içeriğe sahip esmer şekerden almanızı tavsiye ediyoruz. Esmer küp şeker, toz şekerin sıkıştırılarak elde edilen ve  tat açısından da oldukça lezzetli olan bir şeker türüdür. 

Tatlandırıcı Grubu 

Tatlandırıcı Nedir?

Tatlandırıcılar günlük yaşantımızda kullandığımız şekerin yerine üretilmiş, lezzet olarak şekerden daha tatlı ve daha az enerji içeren kimyasal içeriğe sahip ürünlerdir. Şeker kullanım konusunda kısıtlaması olan bireyler için tat alma zevkinden mahrum bırakmayan hatta şekerden kat kat tatlı olan bu ürünü rahatlıkla kullanabilir ve sitemizden sipariş verebilirsiniz.

 Metabolizma rahatsızlığı olan bireylerin kullanmamasını tavsiye ediyoruz. 

Tatlandırıcı Çeşitleri

Doğal Tatlandırıcı

Tatlandırıcı grubunun birçok çeşidi bulunmaktadır. Doğal malzemelerden üretilen ve toz haline getirilerek presleme işleminden sonra kullanılabilir hale getirilir.

Tatlandırıcı özellikle son yıllarda kullanım oranı iyice artmıştır. Bunun temel nedeni ise tatlandırıcılar anlık enerji üretmezler ve şekere göre daha uzun ve daha fazla enerji sağlar ayrıca kalori açısından da düşüktür. Doğal tatlandırıcılar yapay tatlandırıcılara göre daha sağlıklıdır. Çünkü içerisine katkı maddesi katılmadan sade toz haline getirili paketlenme işlemi uygulanır. 

Ofisinizin Tüm İhtiyaçları için Güvenilir Alışverişin Adresi

Rekabetin yoğun olduğu online alışveriş sitelerinde hangi sitenin güvenilir olduğunu bulmak zor hale geldi. Satın alınan ürünün kaliteli olup olmadığını bilmeden, düzgün bir şekilde ulaşır mı endişesi ve teslimat süresinin önemi gibi birçok nokta online alışverişte önemli hususlardır. Tek platformda evinizin veya ofis ihtiyaçlarınızın tümünü karşılamak ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Firmamız kurulduğu günden bugüne hem uygun fiyatlı seçeneği fazla ürünleri kaliteli bir şekilde sizlere ulaştırmak için çalışıyor ve her yeni gün kendimizi geliştirerek size daha iyi hizmet sağlamanın yollarını araştırıyoruz. Online alışverişlere dair aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırabileceğiniz sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. 

Özellikle gıda alışverişlerinde alışveriş yaparken oldukça dikkatli olmak gerekmektedir. Temel ihtiyaçlarımızdan olan gıda, alacağımız ürünlerin içeriklerini iyi bilmemiz gerekmekte ve sağlığımızı olumsuz etkileyecek bir üründen uzak durmalıyız. Birçok marka şeker ve tatlandırıcılara yapay katkı maddeleri katar. Bizim firmamızda o markalara yer yoktur! Her zaman tüketicimizin sağlığını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bünyemize dahil ediyoruz. Ayrıca ürünlerin son tüketim tarihi de oldukça önemlidir. Birçok birey son tüketim tarihine bakmadan alışveriş yapıyor. Bu durumu da göz önünde bulundurarak her ürünümüzü tek tek inceliyor ve sağlığınızı tehdit altına alacak her davranıştan kaçınıyoruz.  Güvenli bir alışveriş deneyimi için biz  her zaman buradayız! 

 En İyi Markalar Her Zaman Bizimle

Şeker ve tatlandırıcıda Türkiye’nin en iyi markalarını alıyoruz ve sizinle buluşturuyoruz. Gün içerisinde yapacağınız küçük keyiflerinize ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hem sağlıklı hem lezzetli ürünleri sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Bizim Firmamızdan Toptan Alışveriş Yapılır Mı?

Özellikle gıda ihtiyaçlarınızda onlarca markayı tek bir mecrada sizinle buluşturan sitemiz, özellikle ofis için aradığınız her şeye tek bir tık ile ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sepete ekleyerek toplu alışveriş yapabilir hatta toptan alındığında yararlanacağınız indirimler ile alışverişinizi daha uygun hale getirebilirsiniz. 

Satılan Markalar Güvenilir mi?

Tabii ki! Bu konu hakkında şüphelerinizin olması çok normal! Sattığımız her marka ve her ürün güvenilirdir. İçeriğini ve yapısını bilmediğimiz özellikle gıda ürünlerinde Sağlık Bakanlığı onayı olmayan hiçbir ürünü bünyemizde barındırmıyor Türkiye’nin klasikleşmiş ve lezzet olarak kanıtlanmış ürünleri sizlere sunuyoruz.