Restoran Ve Kafeler İçin Ürün Tedarik Hizmetimiz

Profesyonel hijyen konusunda güvenilir markaların ürünleriyle size destek olan bir “iş ortağı” her zaman lazım. BSY Kurumsal’ın geniş portföyünde yer alan profesyonel temizlik kimyasalları, mutfaktaki görünmez yardımcınızdır. Müşterilerinizin memnuniyetini de lavabolarınıza değer katan kağıt aparatları ve üstün kalite kağıtlar ile sağlar. Temizlik kimyasallarından kağıt ürünlerine, çöp poşetilerinden tek kullanımlık ambalaj ürünlerine kadar çok geniş bir portföy BSY Kurumsal tarafından tek adreste size sunulmaktadır.

Temizlik Kimyasalları ve Makineleri

Restoran ve kafeler temizlik işlerinde evlerden farklı olarak profesyonel çözümlere ihtiyaç duyarlar. Endüstriyel mutfaklar ve müşterilerin ortak kullanım alanları hijyen standartlarının en yüksek olması gereken alanlardır. BSY Kurumsal olarak Profesyonel ihtiyaçlarınıza yönelik geniş bir temizlik kimyasalı portföyü ile sizlere hizmet sunuyoruz. 

Restoranınızda hijyen standartlarınızı yükseltmenize yardımcı olurken maliyetlerinizi de arttırmıyoruz. Yenilikçi dozaj ve seyreltme üniteleri kullanarak kontrollü tüketimi sağlıyoruz. Temizlik yapan personellerinizin işini kolaylaştıracak sistemler oluşturuyor ve bunları iş akış süreçlerinize entegre etmenize destek oluyoruz.

Paspas ve mop sistemleri profesyonel temizliğin bir parçası olmak ile beraber temizlik makineleri kullanımı çok daha efektif ve hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlar. İşletmenizin ihtiyacı olacak doğru temizlik makinesini seçmek uzmanlık gerektirir. BSY Kurumsal, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile restoran ve kafelerin temizlik makinesi seçimlerine danışmalık hizmeti sunmakta, uluslarası markaları geniş bir portföy ile müşterilerine tedarik etmektedir. Temizlik Makinesi seçimi kadar personellerinizin ekimanları efektif kullanmasını sağlamakta çok önemlidir. Uzman kadromuz ve partnerlerimizin desteği  personellerinize düzenli eğitimler veriyor ve kusursuz bir servis hizmeti sağlıyoruz.

Temizlik Kağıtları

Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen markaları ile hem yüksek standartlar sağlıyor, hem de maliyetlerinizi düşürüyoruz.  Müşteri tuvalet ve lavabo alanlarının temiz olması çok önemlidir. Müşterilerinizin fark edeceği temiz ve şık ortam yaratmak  doğru temizlik kağıdı ve sabun aparatları seçimi ile mümkün olur. Dünya’nın en büyük temizlik kağıtları ve hijyen ürünleri üreticisi firmaların ürünleri ile ortak alan lavabo ve tuvaletlerini yeniden dizayn ediyor, takım halinde sunulabilen çok şık dizayn edilmiş kağıt ve sabun aparatları ile hem görselliği hem hijyeni bir arada sunuyoruz. 

Endüstriyel mutfak alanlarında aşçılar ve mutfak personelleri yemek hazırlarken aynı anda temizlik yapmalıdır. Zamanla yarışılan yemek hazırlama sürecinde hızlı ve pratik temizlik çözümlere ihtiyaç vardır. Mutfağınızda işinizi kolaylaştıran kağıt aparatları ve üstün kaliteli emici temizilik kağıtları ile temizlik süreçlerinize katkı sağlıyoruz. 

Patentli markamız olan Secco ile restoran ve kafenizin her alanında kullanılabilecek kağıt ürünlerini üstün kalite ve rekabetçi fiyatları sizlere sunabiliyoruz. 

Standart masa üstü peçeteler sunmak ile birlikte self servis ve fast food restoranlarında kullanılabilen özel peçete aparatları ile kontrollü ve hijyenik kullandırım yapmanızı sağlıyoruz.

Atık Yönetimi Ürünleri

Restoran ve kafeler için yoğun iş günlerinin sonunda yemek atıkları çözülmesi gereken bir sorundur. Atıklarınızın bertaraf edilmesi önemli bir maliyet kalemidir. Yemek atıklarını taşımak için çöp poşeti seçiminin doğru yapılması çok önemlidir. Yemek atıkları ağır malzemeler olduğu için doğru kalınlık ve kalite de çöp poşeti seçmenize yardımcı oluyoruz. Patentli markamız Secco çöp poşetleri tasarruf ve kalitenin simgesidir.  Secco markalı geniş ürün ailemiz ile her kullanım alanına uygun taşıma kapasitesinde çöp poşeti ürün portföyünü sizlere sunuyoruz.

Restoranınız için metal ve plastik çöp kovalarından konteynerlara kadar geniş bir portföy ile atıklarınızın yönetiminde ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızdayız.

Sarf Temizlik Malzemeleri

Profesyonel bir temizlik sistemi için doğru malzeme kullanımı çok önemlidir. Masalar, tuvalet ve lavabolar , endüstriyel mutfak alanları, dış cephe camları ve zeminlerin temizliğinde alanın özelliğine göre temizlik gereçleri seçilmektedir. BSY kurumsal her alan için özelleştirilmiştir çok geniş bir temizlik ekipman portföyünü restoran müşterilerine sunmaktadır. Temizlik bezleri, mop sistemleri, süngerler, yer ve cam temizleme aparatları, tek kullanımlık eldivenler vb. ürünlerde hem ekonomik hem de üstün kaliteli ürünleri portföyümüzde bulunduruyoruz.

Hem müşterileriniz için kullanabileceğiniz hem de personel hijyeniniz için gerekli olan El dezenfektanları, maskeler, tek kullanımlık kıyafetler gibi kişisel hijyen ürünlerinde çok geniş bir portföy ile hizmet sunuyoruz.

Ambalaj ve Tek Kullanımlık Ürünler

Endüstriyel mutfak işletme süreçlerinde temizliğin yanısıra kullanılacak malzemelerin doğru depolanması çok önemlidir. Restoranlarda, Yiyecekleri saklamak ve ihtiyaç olduğunda kullanmak için streç film ve alüminyum folyolar yoğun olarak kullanılmaktadır. Streç film ve alüminyum folyoları ihtiyacı karşılayan kalınlıkta ve gıdaya temasa uygun olarak seçilmelidir. Ayrıca seçim sırasında kullanılacak ürünlerin uzunlukları doğru bir şekilde tespit edilmelidir. BSY Kurumsal, ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde tespit edip maliyetlerinizi düşürecek çözümler sunmaktadır. 

Paket servis hizmeti veren restoranlarda ise tek kullanımlık kap ve kaseler, pipetler, plastik çatal,kaşık ve bıçak gibi kullan at ürünlere ihtiyaç vardır. Paket servisde kullandığınız ürünler müşteriniz ile direkt temas etmektedir. Fonksiyonel olmalı ve müşterinize kalitenizi yansıtmalıdır. BSY Kurumsal, alanın lider ambalaj ve kullan at ürün üreticlerinin ürünlerini çok geniş bir portföy ile restoran müşterilerine tedarik etmektedir.

Kırtasiye Ürünleri

Restoran ve kafeler her daim hareketlidirler ve kırtasiye ihtiyaçları önem göstermektedir. Müşteri adisyonları, sipariş slipleri, paket servis gönderi çıktıları için termal rulolar, fotokopi kağıtları kullanmaktadırlar. Müşteri siparişlerini not almak için kaliteli tükenmez kalemlere, mutfak birimlerine sipariş siparişleri iletmek için not kağıtlarına ihtiyaçları olmaktadır. BSY Kurumsal tüm restoran ve kafe işletmelerine geniş ve kabul görmüş markaların, seçilmiş ürünleriyle donanmış kırtasiye ürün grubu ile hizmet etmektedir.

Kartuş ve Tonerler

Restoran ve kafeler her daim hareketlidirler ve işletme içinde olduğu gibi, paket servis hizmetlerinin de aksamadan, zamanında teslim yaparak sağlanmasını önemserler. Yazıcılarından alacakları çıktılarda paket içeriklerini, müşteri adreslerini servis elemanlarına iletirler. Hizmette sürekliliği sağlayabilmek için orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritler kullanmalıdırlar. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.