Ofis Malzemeleri

Pronto Ahşap Yer Cilası 750 Ml

Pronto ahşap yer cilası 750 ml, ahşap yüzeylerde oldukça etkili bakım yaparak yeni bir görünüm veren yer cilasıdır. Ahşap yüzeylere bakım yapmak için formülü özel olarak geliştirilmiştir. Her türlü ahşap zemine uygun olan ahşap yer cilası, ahşap olmayan, laminant yüzeylerde kullanılmamalıdır. Ahşap parkelerde zaman içerisinde oluşan çizgilerin kapatılmasına da katkı sağlayan ürün, güvenle kullanılabilmektedir. Sanal marketler, alışveriş merkezleri, süpermarketler gibi birçok yerde mevcut olması da ulaşılabilirlik açısından ürünün en büyük artılarından biri olarak ifade edilebilmektedir.

Pronto ahşap yer cilası 750 ml, ahşap yüzeylerinizin zaman içerisinde soluk, mat bir görünüm ortaya çıkarması problemini gidererek, eski ışıltısını geri vermektedir. Fiyat uygunluğu açısından da büyük avantaj sağlamaktadır. Pronto ahşap yer cilası kullananlar da oldukça etkili sonuçlar verdiğini belirtmekte ve tavsiye etmektedirler. Ambalajın kapağı ölçü olarak da kullanılabilmektedir. Bir kapak pronto ahşap yer cilası, çok geniş yüzeyler için fazlası ile yeterli olmaktadır. Hem fiyat uygunluğu hem ürünün uzun süre kullanılabilmesi, her yönden avantaj sağlayarak alım kararını oldukça etkileyecek unsurlardır. 

Pronto Ahşap Yer Cilası Özellikleri

  • Pronto ahşap yer cilası 750 ml, ahşap yüzeylerinizdeki çizikleri ve izleri kapatarak, yeni görünümü vermektedir.
  • Çok güç uygulamadan yapılması, zamandan tasarruf sağlamaktadır.
  • Ahşap zemin cilası, oldukça etkili ve verimli sonuçlar vermektedir. 
  • Ahşap parke zeminlerde kusursuz uygulama sonucu mevcut sorunların giderilmesine katkı sağlamaktadır.
  • Pronto ahşap yer cilası nasıl kullanılır sorusuna cevap olarak izlenecek talimatlar da kolaylıkla uygulamanızı mümkün kılmaktadır.
  • Kolay taşınan ambalajı sayesinde, istediğiniz yerde kullanmak için yanınızda bulundurabilirsiniz.
  • Pronto ahşap yer cilası 750 ml, yoğun yapısı ve ekonomik boyu ile birlikte her anlamda tasarruf sağlamaktadır.