Ofis Malzemeleri

Prohijyen Line Clean Köpük El Temizleyici 1 Kg×12

Prohijyen line clean köpük el temizleyici 1 kg×12, sıvı, kalıp ve jel formunda olmasına alıştığımız el temizleyiciler içerisinde yeni bir üründür. Alışılan yoğun kıvamların aksine, yoğun bir kıvamda olmayan el temizleyici köpük, kullanım açısından da oldukça rahat bir süreç sunmaktadır. Kolayca temizleme avantajının yanı sıra, cilde de zarar vermemesi, güvenle kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Evde, iş yerlerinde, okulda, sokakta birçok zararlı mikroorganizmaların cildimize temas etmesi riski ile karşı karşıya kalmaktayız. Bu riskleri engellemek için var olan onlarca üründen doğru olanı seçmek için, prohijyen line clean köpük el temizleyici gibi bilinen ve emin olunan ürünler edinmeliyiz.

Prohijyen line clean köpük el temizleyici 1 kg×12, birçok zararlı bakterilere direkt temas halinde maruz kalan cildimizden, zararlı mikroorganizmaları uzaklaştırmak için çok etkili bir yoldur. Bakterilerin deri teması yolu ile bünyemize ulaşması, sağlığımızı oldukça olumsuz yönde etkilemektedir. El temizleyici ürünleri de bu noktada devreye girerek, zararlı bakterileri cildimizden uzaklaştırarak, istediğimiz korumayı sağlamaktadır.

Prohijyen Line Clean Köpük El Temizleyici Özellikleri

  • Köpük el temizleyici, kolaylıkla doğada çözünen yapısı ile çevreye duyarlı olan bir el temizleyicidir.
  • Antibakteriyel özelliği olması, yüksek koruma sağlamaktadır.
  • Alerjik bir döküntü, reaksiyon gibi sorunlara neden olmamaktadır.
  • Prohijyen line clean köpük el temizleyici 1 kg×12, ph 5.5 olduğundan dolayı cildin kuruması, çatlaması gibi problemlerin yaşanmasına sebebiyet vermemektedir.
  • İçeriğinde mevcut olan gliserin sayesinde cildin nemlenmesine de oldukça büyük fayda sağlamaktadır.
  • Pompa aparatına sahip köpük vericilere bir kez basarak alınan miktar, diğer temizleyici ürünlere oranla yeterli gelmektedir. Köpük yoğunluğu fazladır.
  • Köpük formu cildinizde daha kolay dağıldığı için, süre açısından daha hızlı bir temizleme sağlamaktadır.