Ofis Malzemeleri

Prohijyen Icy-16 Sedefli El Sabunu Sarı 20 Kg

Prohijyen Icy-16 Sedefli El Sabunu Sarı 20 Kg ürünü ile birlikte ellerinizi her daim temiz tutabilirsiniz. Temizliğine önem gösteren kişilerin tercihi olan bu ürün, aynı zamanda tamamen uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Sedefli el sabunu, sedef bitkisinin özünün yansıtıldığı bir el sabunu ürününü ifade etmektedir. Temizlik açısından uygun değerler yaratabilen bu ürün sayesinde saniyeler içerisinde hijyeninizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürün, virüslere ve bakterilere karşı da etkili olup, bu yönde bir kullanım sağlamanıza yardımcı olmaktadır. El sabunu ürünü ile birlikte ellerinizi daimi olarak temiz tutabilirsiniz. Uygun fiyat politikasının uygulandığı üründe, zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Bu nedenle ürünü rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. 

El sabunu fiyatları olarak incelendiğinde, Prohijyen markası, yürütmüş olduğu fiyat politikalarına göre, uygun fiyatlar benimsemektedir. Bu nedenle ilgili ürün, genel olarak bütçenizi sarsmadan alabileceğiniz bir üründür. Temizliğinize önem veriyorsanız, ilk olarak ellerin temizlenmesinden başlanması gerektiğini bilirsiniz. El temizliği sayesinde vücudunuzu mikroplardan uzak tutabilirsiniz.

Prohijyen Icy-16 Sedefli El Sabunu Özellikleri

  • Prohijyen Icy-16 Sedefli El Sabunu Sarı 20 Kg ürünü, zamandan tasarruf yaptırarak kısa süreler içerisinde ellerinizi temizlemenizi sağlar. Temizlik açısından cildi tahriş edici, cildi kurutucu ve cilde zarar verici hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Bu nedenle ilgili ürünü çok rahat ve kolay bir şekilde kullanabilir, fayda sağlayabilirsiniz.
  • El sabunu sıvı ürünleri denildiğinde akla gelen ilk ürünlerden olan Prohijyen Icy-16 Sedefli El Sabunu Sarı ürünü, fiyat olarak da çok uygundur. Çok yüksek bütçeler gerektirmeden ilgili ürünü satın alabilirsiniz. Bu da yine ürüne çok kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz anlamına gelmektedir.
  • İlgili ürünü kullanım talimatlarına uygun olarak kullanmaya özen göstermeniz gerekmektedir.