Ofis Malzemeleri

Prohijyen Dp10 Qac Bazlı Temizlik Kimyasalı 750Ml

Prohijyen Dp10 Qac Bazlı Temizlik Kimyasalı 750Ml ürünü ile birlikte özellikle sektör bazında temizlik ihtiyacı yer alan kurumların, temizlik işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir.

Prohijyen markası, özellikle gıda sektöründe hijyen gibi bir unsurun önem kazandığı, yüksek risk içeren tüm alet ve gereçlerin temizliğinde kullanılacak bir ürün ile karşınıza çıkıyor. Güçlü Qac formülü sayesinde ilgili temizlik işlemleri çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Temizlik kimyasalı ürünleri, genel olarak güçlü kimyasal formüllere sahiptir. Prohijyen markası da temizliğin doğru ve düzgün bir şekilde yapılabilmesi için bunu sağlamaktadır. Bu ürünü evinizdeki her yüzeye, yani petek, klima gibi yüzeylere rahatlıkla uygulayarak temizlik işlemlerinde kullanabilirsiniz.

Petek temizleme kimyasalı sayesinde petekleriniz artık tertemiz olmaktadır. Peteklerin genel olarak beyaz olduğu varsayıldığında yüzey çok çabuk kirlenebilmektedir. Bunu temizlemek için Prohijyen Dp10 Qac Bazlı Temizlik Kimyasalı 750Ml ürününü kullanabilirsiniz. Prohijyen markası, size zarar verici hiçbir kimyasal maddeyi ürün içerisinde kullanmamaktadır. Böylelikle rahatla ve güvenle ilgili ürünü kullanabilirsiniz.

Prohijyen Dp10 Qac Bazlı Temizlik Kimyasalı Özellikleri

  • İlgili ürün petek, klima temizleme kimyasalı kategorisinde yer almaktadır. Ayrıca hemen hemen bütün temizlik işlemleri için bu ürün kullanılabilmektedir. 
  • Güçlü yapısı ve formülü sayesinde lekeler, çok kolay bir şekilde çıkarılabilmektedir.
  • Temizlik kimyasalları üreticileri tarafından üretilen bu ürün, bütün temizlik işlemlerinde kullanılabilirken, cildi tahriş etmez, cilt kuruluğu yapmaz. Bu da ürünün güvenle kullanılabileceği anlamına gelir. Ayrıca temizlik ürünleri, ilgili resmi kurumlardan tüm patentleri almıştır ve kalite standartlarına sahiptir.
  • İlgili ürün, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Uzun ve yorucu temizlik işlemlerini unutun! Prohijyen markasının üretmiş olduğu Dp10 Qac Bazlı Temizlik Kimyasalı ürünü ile temizliğin uzun sürmesi tarihe karışacak. Oldukça kısa süreler içerisinde ilgili ürünü kullanarak temizlik işlemlerini gerçekleştirebilmektesiniz.