Ofis Malzemeleri

Prohijyen 500 Alkol Bazlı El Dezenfektan 4,4Kg*4

Prohijyen 500 Alkol Bazlı El Dezenfektan 4,4Kg*4 ürünü ile birlikte vücudunuzu mikroplardan koruyabilir, virüslere karşı tam koruma sağlayabilirsiniz. 

Günümüzde salgın hastalıklar söz konusu olduğundan dolayı ve bu hastalıkların büyük bir bölümünün ellerden bulaşmasından dolayı dezenfektan kullanımı şart olmaktadır. Bu nedenle ilgili ürünü tercih ederek bu konuda koruma sağlanabilmektedir. Ayrıca dezenfektan kullanımı konusunda detaylı olarak araştırma yapabilir ve bu konuda fayda sağlayabilirsiniz. El dezenfektanı 5 lt şeklinde arama yaparak bu ürüne ulaşabilirsiniz.

El dezenfektanı 1 lt formatında da yer almaktadır. 

Virüslere karşı tam etkili koruma sağlayan bu ürün, durulama gerektirmeyen yapısıyla sizlere kolaylık sağlamaktadır. El dezenfektanı en çok tercih edilen marka olarak Prohijyen markasıyla sizlerle buluşmaktadır. Bu da ek olarak hiçbir çaba göstermeden temizlik işlemlerinin yapılacağı anlamına gelmektedir. Bu nedenle ilgili ürünleri bu amaçla rahat bir şekilde kullanabilir ve farklılık yaratabilirsiniz. Öte yandan ilgili ürünün zamandan tasarruf ettirmesi de sizleri epey kârlı çıkarmaktadır.

Prohijyen 500 Alkol Bazlı El Dezenfektan Özellikleri

  • El dezenfektanı içeriği olarak alkol bazlıdır. Yani alkol bazlı olması, temizliğin daha kaliteli ve net bir şekilde yapılacağı anlamına gelmektedir. 
  • İlgili ürün, hiçbir şekilde durulama gerektirmeden rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu da ekstra başka hiçbir işlem gerektirmeksizin ürünü kullanabileceğiniz anlamına gelir.
  • İlgili ürün zamandan tasarruf ettirerek kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Zaman, hepimiz için en değerli hazine olduğundan dolayı, zamandan tasarruf özelliği de oldukça önemlidir. 
  • Prohijyen 500 Alkol Bazlı El Dezenfektan 4,4Kg*4 ürünü ile birlikte cilt tahrişine yol açmayan, cildi kurutmayan bir el dezenfektanı ürününe sahip olabilirsiniz.
  • İlgili ürünün alkol seviyesi, temizliğin yapılabilmesi için ideal olarak gerekli olan alkol derecesi ile aynıdır.