Ofis Malzemeleri

Prohijyen 400 Hijyenik El Sabunu 20Kg

Prohijyen 400 Hijyenik El Sabunu 20Kg ürününü satın alarak, el temizliği için gerekli olan sıvı sabun ürünlerini en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Prohijyen markası, üretmiş olduğu ürünlerde kaliteyi esas almaktadır. Böylelikle hiçbir zararlı kimyasal madde içermemektedir. Özellikle cildi hassas bireyler için bu özellik çok önemlidir. Çünkü bu kişiler, en ufak bir zararlı maddede cilt kuruluğu, cilt tahrişi gibi şeylerle karşılaşabilmektedir. İlgili ürünü kullandığınız takdirde böyle bir şey söz konusu olmayacaktır. El sabunu ürünlerinde kaliteyi esas alıyorsanız Prohijyen markasını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Temizlik açısından ellerin çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle siz de el temizliği konusunda dikkatli davranarak bu ürünleri kullanabilirsiniz.

El sabunu katı olarak tasarlanabileceği gibi, sıvı olarak da tasarlanabilmektedir. İki ürün de kendi içerisinde avantajlara sahiptir. Ancak ikisi arasında hiçbir fark bulunmamaktadır. Bu nedenle ilgili ürünün katı ya da sıvı olması fark etmemektedir. İlgili ürünler arasında tercihte bulunurken kalite esaslarına mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu gibi faydaların yanı sıra fiyat olarak da uygun fiyatlı olması nedeniyle bütçeniz açısından fayda sağlanmaktadır.

Prohijyen 400 Hijyenik El Sabunu Özellikleri

  • Prohijyen 400 Hijyenik El Sabunu 20Kg ürünü, cildi tahriş etmez, cilt ile ilgili herhangi bir probleme neden olmaz. Bu da cildi hassas bireylerin rahatlıkla el temizliği yapmasını sağlamaktadır. 
  • İlgili ürün yardımıyla ellerinizi başarılı bir şekilde temizleyebilir, vücudunuzu virüs ve bakterilere karşı kullanabilirsiniz. 
  • El sabunu fiyatları açısından düşünüldüğünde ilgili ürünün fiyatları oldukça uygun düzeylerde olarak gerçekleşmektedir.
  • Genel olarak ürün, kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. 
  • İlgili ürünün el sabunu çeşitleri arasında önemli bir yeri bulunmaktadır. Bunun nedeni ise az miktardaki ürün ile temizliğinizi gerçekleştirebilmenizde yatmaktadır.