Ofis Malzemeleri

Popcorn Kutusu

Popcorn Kutusu, yüksek kaliteli kartondan özel yapım olarak üretilmektedir. Üzerine markalı giydirilmiş bir popcorn kutusu; filminizi, etkinliğinizi, markanızı, mağaza açılışınızı veya vereceğiniz diğer mesajları anlatmanın iyi bir yoludur. Popcorn kutularının çeşitli boyutları bulunmaktadır ve bu boyutlar bir kampanya başlatmak veya daha fazla dikkat çekmek için bir kod veya mesajla kişiselleştirilebilmektedir.

Popcorn Kutusu, dünyanın dört bir yanındaki üretim tesislerinde küçükten büyüğe her türlü boyutta üretilmektedir. Popcorn Kutusu yapımında kullanılan mukavvaların sertifikalı, mürekkeplerin sebze bazlı, bu ürünü çevreye dost bir ürün hâline getirmektedir. 

Popcorn Kutusu Çeşitleri

Geziye çıkarken, arkadaşlarıyla dedikodu yaparken ve en önemlisi film izlerken patlamış mısırdan kim hoşlanmaz ki? Popcorn kutusundaki mısırın tazeliği, çıtır çıtırlığı ve sıcak dokusu tüm arzularımızı tatmin etmek için mükemmel bir seçenektir. Popcorn kutusundaki mısır olmadan bir film izlemek biraz eksik bir deneyim yaşadığımızı göstermez mi sizce de?

Peki… Harika ve sıcacık mısırları içine alan bu boy boy popcorn kutusu çeşitlerinden biraz bahsedelim: Tek kullanımlık popcorn kutuları, Kişiselleştirilmiş popcorn kutuları, Karton popcorn kutuları, Plastik popcorn kutuları…

Farklı etkinlik türlerinde kullanılabilecek farklı türde popcorn kutuları vardır. En iyi popcorn kutuları, kendilerine has bir dokunuş sahibi olan ve etkinliği çok daha heyecanlı kılan popcorn kutularıdır. Her biri kendine özgü bir tarza sahip olan farklı türde tek Kullanımlık popcorn kutuları vardır. Evet, klasik kırmızı ve beyaz Tek kullanımlık popcorn kutularından bahsediyoruz. Bu popcorn kutuları ilk olarak 1900’lerin ortalarında meydana çıktı ve o zamandan beri hayranların favorisi haline geldi. Popcorn kutuları, basılabilen ve süslenebilen yüksek kaliteli, geri dönüştürülebilir kutulardır. En bilinen, bir ürün ya da hizmet adına kişiselleştirilen popcorn kutuları arasındadır. Genellikle uzundurlar ve üstten bir açıklıkları vardır. Popcorn kutularının boyutları farklıdır.

Popcorn Kutusu Çevre Dostu

Popcorn kutuları adeta bir kültürdür. Genellikle farklı aromalı patlamış mısırlar için farklı bölmeleri vardır. Tenekeden yapılan popcorn kutuları ve plastik popcorn kutularına göre daha dayanıklıdır. Ayrıca özelleştirilebilme özelliğine sahip olmaları ve renkleriyle, popcorn kutuları gerçekten parlak ve çekici görünmektedir. Popcorn kutuları, geri dönüştürülebildikleri ve çevre dostu oldukları için popüler bir seçimdir. Popcorn kutuları, patlamış mısır küvetleri denebilecek kadar devasa da olabilir. Bunlar çok büyük boyutlardadırlar ve genellikle kalabalık buluşmaların gerçekleştiği organizasyonlarda kullanılmaktadırlar. Popcorn kutuları oldukça sağlamdırlar, çünkü kalın kağıttan yapılmışlardır. Kronolojik olarak bakıldığında, patlamış mısır poşetleri yerine popcorn kutuları kullanımına geçiş yapılmıştır. Bunun sebebi patlamış mısır poşetlerinin çok fazla ses çıkarması ve seyircilerin bundan rahatsız olmasıdır.