Ofis Malzemeleri

Polente İçten Çekmeceli Tuvalet Kağıdı 165m *6

Polente içten çekmeceli tuvalet kağıdı 165m *6 ürünü son derece kullanışlı ve tasarrufludur. Fabrikalarda özel makinelerde üretilir. Fazla lavabo alanlarının gereksinimlerine uygun modern, verimli bir tuvalet kağıdıdır. İçten çekmeceli olmasından dolayı kullanan kişilerin tuvalet kağıdının tamamına dokunmasını ve bakteri oluşumunu engellediği için oldukça hijyeniktir.

Polente içten çekmeceli tuvalet kağıdı kalın bir yapıya sahip olmasına rağmen suyu kolayca emerek iyi bir temizlik sağlamaktadır. Bu sayede hızlı, pratik ve rahat kullanım imkanı tanır.  Evde ve iş yerlerinde rahatça kullanılabilir. Benzersiz yumuşaklığı ve ultra kalınlığı ile hassas ve temiz bir yapıdadır. Kolay kopabilen özelliği sayesinde kağıdın hızlı tüketimini engelleyerek tuvalet kağıdı ihtiyacını azaltır. Sıradan tuvalet kağıtlarına göre kağıt uzunluğu daha fazladır.

Tuvalet kağıtları günümüzde en önemli kişisel bakım ürünlerindendir. Polente içten çekmeceli tuvalet kağıtları pratik kullanımı, suda çözünebilir özelliği, oldukça hijyenik oluşu kolaylıkla yırtılabilir yaprakları ve neme dayanıklı tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. İçten çekmeli tuvalet kağıdı birçok farklı mekanda kullanılabilmektedir. Birçok özelliği olan bu ürün kullanıcılara büyük oranda avantaj sağlamaktadır. 

Polente İçten Çekmeceli Tuvalet Kağıdı 165M *6 Fiyatları

  • Polente İçten Çekmeceli Tuvalet Kağıdı 165m *6 diğer modellere göre fazlasıyla hijyeniktir. 
  • Ekonomik fiyatlıdır. Herkes tarafından satın alınabilmektedir. 
  • Kullanıcılara sadece temiz bir ortam sağlamakla kalmayıp aynı zamanda tasarrufta ettiren ve ekonomik bir tuvalet kağıdıdır. Ürün özelliklerine göre fiyatları değişmektedir. Ucuz oluşu ve kolay kullanımı ile her bütçeye uygun olarak satışa sunulmaktadır. 
  • Sadece evlerde değil, otel, lokanta ve eğlence mekanlarında da rahatlıkla kullanılabilecek bir yapıdadır. 
  • Bu tuvalet kağıdı çevreye duyarlı ve sağlıklı ürünler arasında yer almaktadır. 
  • Ergonomik bir üründür. Bu sayede kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.