Ofis Malzemeleri

Plastik Sürahi

Plastik sürahi cama benzer polimer bir üründen meydana gelir. Dış kısmı tıpkı camı andırır. Polimer maddesi sayesinde sağlıklı bir hammaddesi vardır. 

Çift katlı plastik yapıya sahip olduğu için kırılması ya da çatlaması söz konusu olmaz. Plastik sürahi bir litre ve bunun üzerinde olacak bir dağılıma yer verir. Kulp kısmı kalın ve hacimli bir özelliğe sahiptir. Bu da taşıma kuvvetini daha çok arttırır. Sağlıklı ham maddelerden meydana geldiği için kanserojen hiçbir yapıya yer verilmez. Plastik sürahi kapağı sadece tek renk olacak bir dağılımla sınırlı değildir. Birden fazla renk skalası sunulur. Ancak alt kısım genellikle beyaz ve şeffaf bir rengi barındırır. İçinde sıvı olmadığı zaman oldukça hafif bir yapısı vardır. Elde kolaylıkla taşınabilir. Üst kapak kısmı çift katlı bir kapamaya yer verdiği için içindeki sıvının dökülmesi önlenebilir. 

Plastik Sürahi Özellikleri 

  • Plastik sürahi kendi içinde birçok modele yer verir. Bu modeller şık sofralarda ya da pikniklerde sizlere yardımcı olur. 
  • Her biri orta ölçekli sıvı barındırma kapasitesine sahiptir. 
  • Plastik sürahi modelleri düz ve kenarlı olanlarının yanı sıra daha hacimli ve alt kısmı yuvarlak olan modellere de yer verir. 
  • Renk ve modeller kendi içinde çeşitlenir. 
  • Plastik sürahi kapağı kolay açılıp kapanan ve yerleştirilen bir özelliğe sahiptir. Her model kolaylıkla temizlenen bir yapıya da yer verir. 
  • Plastik sürahi 3 lt olan geniş çaplı bir ürün elde kısa sürede temizlenebilir. Çünkü oldukça hafif bir ağırlığı vardır. 
  • Plastik sürahi 2 lt ya da 1 lt olan herkesin ihtiyacına göre şekillenen bir dağılıma yer verir. Her biri kaliteli ve sağlıklı bir alt yapıya sahip oldukları için uzun süreye varan bir kullanımı barındırırlar.