Ofis Malzemeleri

Plastik Katı Sabunluk

Plastik Katı Sabunluk ile sabununuzu leke bırakmadan ya da suyun içinde bekletmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem Organizasyon hem de dizayn elementleri bulunduran bir seçenektir.

Plastik Katı Sabunluk, bu basit bir cihaz, ancak onsuz yaptığınız şey duş ve banyo rutininizde oldukça fark edebilir. Sabununuzu ulaşılamayacak bir yerde veya kirli bir su birikintisinde bekletmekten yorulduysanız, sabunluk tüm sorunlarınızı çözebilir.

Duş fayans duvarında sabunluk yoksa plastik sabunluk ürününü duşunuzun duvarına asarak bu sorununuzu çözebilirsiniz. İlk adım, sabunluğun nereye koyulacağına karar vermektir. En iyi konum, duş başlığıyla aynı duvardadır, bu nedenle duş spreyinin üstüne değil, duş spreyinin altına yerleştirmeniz mantıklı olacaktır. İdeal olarak, ölçebiliyorsanız duş çeşmesinin 30 cm soluna veya sağına veya duş başlığının bir tarafına monte edilebilecek bir aralık içine yerleştirmelisiniz.

Uzun yıllardır kirleri temizlemek için kullanılan kalıp sabunu herkes kullanır. Kişisel bakıma ve hijyene değer verenlere, katı sabunlar ve sabunluklar uzun süredir hizmet etmektedir. Farklı renk ve koku seçeneklerinde farklı kalıp sabun markaları mevcuttur. Bu sabunları koyabileceğiniz plastik sabunluk fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Kalıp sabunu, bitkisel veya hayvansal yağlardan elde edilen bir yağ asitleri tuzudur. Sabunun uzun bir geçmişi vardır. Soda külü veya potasyumun tuzlu su ve yağ asidi külü ile reaksiyonudur. Plastik sabunluk setietkileşimde bulunmaz ve bu yüzden güvenlidir.

Günümüzde sabun sadece hijyenik bir malzeme olmayıp kozmetik, losyon, krem, sprey ve ilaç yapımında da kullanılmaktadır. Ayrıca endüstriyel üretimde sabun kullanılabilir. Kalıp sabunun farklı renkleri, kokuları ve şekilleri dekoratif özellikleriyle birlikte tercih edilmektedir. Ayrıca cilt bakımı ve temizliği için çeşitli özel sabunlar bulabilir ve sabunlukta bunları kullanabilirsiniz. Plastik sabunluk üreticileri ürünlerine farklı sabunlar koyabileceğinizi göz önünde bulundurarak üretim yapar.

Plastik Katı Sabunluk Özellikleri

  • Banyonuz ve lavabonuzda sabununuz artık kayıp gitmeyecektir. 
  • Sizde Düzen ve Terip Duygusu oluşturur.
  • Sabunluk ile sabunu suda beklettiğinizde oluşacak kirlilikle uğraşmanıza gerek kalmaz.
  • Sabunluk sayesinde daha temiz bir görünüm lavabonuzu bekler. 
  • Plastik katı sabunluk toptan bir şekilde de alabileceğiniz bir üründür.