Otellere Özel Tedarik Hizmetlerimiz

Otelinizdeki temizlik farkedilir olmalı. BSY Kurumsal, Otel içi hijyeninizi sağlayacak profesyonel temizlik ürünlerini size tedarik eder. Housekeeperlarınıza ve mutfak ekiplerinize yardımcı olacak çözümler üretir. Profesyonel temizlik makinelerinden, çöp poşetlerine kadar 4000 çeşit ürününü tek adresten en hızlı şekilde tedarik etmenizi sağlar.

Temizlik Kimyasalları ve Makineleri

Oteller’de temizlik prosesleri profesyonel ekiplerce yönetilir. Housekeeper’lar ve mutfak personelleri sürekli görev başındadır. Odalar, koridorlar, toplantı salonları, lobby alanları, tuvalet ve banyolar, spor salonları, restoranlar ve mutfak alanlarının temizliğinde farklı prosesler izlenir. Otellerde genellikle konsantre dozaj ekipmanları ile kullanılan kimyasallar tercih edilir. Bu sayede hem kontrollü tüketim ile maliyetler kontrol altına alınır, hemde yoğun iş temposunda yanlış ürünlerin kullanılması engellenir. 

BSY Kurumsal olarak oteller için profesyonel temizlik kimyasalları üreten partnerlerimiz ile hijyen standartlarını en üst seviyeye çıkartıyoruz. Temizlik personellerini en son yenilikleri içeren düzenli eğitim programlarına dahil ediyor, doğru ürün kullanılmasına bağlı olarak tüketimlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

En son sistem dozaj ekipmanları kullanarak kontrollü ve efektif ürün kullanmanızı sağlıyoruz. Bu sayede işletme maliyetlerinizi çok ciddi oranda düşürüyoruz.

Odalar için sessiz elektrik süpürgeleri, ıslak zeminlerde kullanmak için ıslak ve kuru süpürgeler, koridorlar için cila ve parlatma makineler, halı zeminler için halı yıkama makineleri, loby alanları ve otoparklar için zemin temizleme makinler, dış alanlar için zemin süpürme makineleri her otelin portföyünde bulunması gereken ürünlerdir. 

BSY Kurumsal olarak tek bir markaya bağlı kalmadan Dünya’nın lider Temizlik makineleri üreticilerinin ürünlerini sizler ile buluşturuyoruz ve otelinizin her alanında kusursuz hijyen sağlıyoruz. Makine kullanımı ile ilgili eğitimler veriyor, partnerlerimizin desteği ile kusursuz bir servis hizmeti sunuyoruz.

Temizlik Kağıtları

Otellerde temizlik kağıtları otel odaları, ortak alan tuvaletler, restoran, mutfak, spa ve spor salonu tuvaletleri gibi farklı alanlarda kullanılır. Kullanılan alana göre farklı özelliklerde temizlik kağıtları tercih edilir. Müşterinin temas ettiği otel odalarında ev tipi tuvalet kağıdı ve kutu mendil ürünleri yoğunlukta kullanılırken, mutfak alanlarında içten çekmeli havlu, restoran içerisinde peçete ürünleri, ortak alan lavabolarda sensörlü makine havlusu ürünleri tercih edilir. 

Patentli markamız olan Secco ile otelinizin her alanında kullanılabilicek kağıt ürünlerini üstün kalite ve rekabetçi fiyatları sizlere sunabiliyoruz. 

Alanının lider üreticileri partnerlerimiz ile ortak alan lavabolarınızı yeniden dizayn ediyor, takım halinde sunulabilen çok şık dizayn edilmiş kağıt ve sabun aparatları ile en üst standartlara çıkarıyoruz.  Endüstriyel mutfak alanları için en efektif çözümleri sunuyor, üst seviyede kaliteli ürünleri sistemli bir şekilde kullandırarak harcamalarınızı azaltıyoruz.

Atık Yönetimi Ürünleri

Oteller yaşamın 24 saat devam ettiği işletmelerdir. Bu hızlı döngü içerisinde restoran, otel odaları, lobby alanları, dış mekanlar ve mutfak alanlarında takip edilmesi gereken bir atık yönetim prosesi oluşturulmalıdır. Geri dönüşüm ünitleri ile çöpleri ayrıştırmak, doğada çözünür çöp torbaları kullanarak çevreyi korumak prosesin en değerli parçalarıdır. 

Patentli markamız Secco çöp poşetleri tassaruf ve kalitenin simgesidir.  Secco markalı çöp torbası ürünlerimiz ile otellerin atık yönetimi süreçlerine katkı sağlıyoruz.  Doğru alanlarda doğru kalınlıkta ürünler kullanmanız için sizlere öneriler getiriyor böylece maliyetlerinizi kontrol altına almanız için katkı sağlıyoruz. %100 geri dönüşüm ürünlerden üretilen çöp torbalarımız ile çevreyi korumanıza destek oluyoruz. 

Otel ortak alanları için özel dizayn edilmiş geri dönüşüm üniteleri ile hem kurumunuza çevreci bir yaklaşıma destek olma fırsatı sağlıyor, hem de alanlarınızı üst düzey bir görselliğe kavuşturuyoruz.

Temizlik Ekipmanları

24 saat yaşayan işletmeler olan otellerde temizlik prosesi hiç durmaz. Alanında uzmanlaşmış olan Housekeeper ekiplerinin en büyük yardımcı kullandığı temizlik ekipmanlarıdır. Her temizlenecek alana göre özelleşmiş ekipmanlar kullanarak çok daha hızlı ve efektif temizlik yapmak mümkündür. 

BSY Kurumsal olarak otel müşterimizin temizlik ile ilgili ihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü içinde bulunduran çok geniş bir portföy ile hizmet veriyoruz. Mikrofiber Bezleri, mop ve mop aparatları, temizlik süngerleri, Yer ve Cam temizleme ekipmanları, tek kullanımlık eldivenler,zemin pedleri vb. ürünlerde hem ekonomik hem de üstün kaliteli ürünleri portföyümüzde bulunduruyoruz.

Ambalaj ve Medikal Ürünler

Otellerin mutfakları neredeyse 24 saat çalışır. Mutfak personeli nitril ve latex eldivenler, tek kullanımlık saklama kapları, streç film ve alüminyum folyo gibi ambalaj ürünlerine yoğun olarak ihtiyaç duyar. Yoğun çalışma temposu içerisinde otel personeli pratik ve sağlıklı bir çözüm olarak içecek ürünlerini tek kullanımlık bardak kullanarak tüketir. 

BSY Kurumsal olarak Otellerin mutfak bölümlerinde yoğun olarak ihtiyaç duyulan plastik ve karton bardaklar, kap ve kaseler, streç film ve alüminyum folyolar gibi ambalaj ürünlerini en uygun fiyatlara sizlere temin ediyoruz.

Tek kullanımlık eldivenler, maskeler, galoş, bone,tulum ve koruyucu kıyafetlerin bir çok çeşidini geniş bir portföy ile sizlere sunuyoruz.

Kırtasiye

Oteller, misafirlerini konforlu bir şekilde ağırlamayı isterler. Otel misafirlerinin ihtiyaçları olabilecek tükenmez kalem, A4 kağıt, zarf, zımba ve zımba teli gibi temel kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak isterler. Bununla birlikte otel çalışanları ve departmanlarının da kırtasiye ihtiyaçları süreklilik halindedir. Kayıtların çıktıları için A4 kağıt, kağıtları tasnif etmek için poşet dosya, telli dosya ve bunları muhafaza edebilmek için plastik klasörlere ihtiyaçları vardır. Tükenmez kalem, imza kalemi, zarflar, ajandalar, tıpkı bütün işletmelerin olduğu gibi otellerin de temel kırtasiye ihtiyaçları arasındalardır. BSY Kurumsal tüm otellerin kırtasiye ihtiyaçlarını, ihtiyaç olmaktan çıkarmak gayesiyle, kırtasiye ürün grubunu, seçkin markaların ürünleriyle donatmıştır.

Kartuş ve Toner

Oteller müşterilerinin isteklerine cevap vermek isterler. İmzalanacak formlar, sözleşmeler ve kayıt çıktıları için yazıcı ve A4 kağıda ihtiyaçları vardır. Hizmette sürekliliği sağlayabilmek için orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritler kullanmalılar. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.