Okul Ve Eğitim Kurumlarında Kullanılan Ürünler

Eğer bir yerde çocuklar varsa, hijyen her zaman önceliklidir. Çevre dostu temizlik ürünlerimiz ile önceliklerinizi düşünüyoruz. Alanında dünyanın lider markaları ile çocuklarımızın sağlıklarını koruyor, onlara evleri gibi hijyenik ortamlar yaratıyoruz. Hijyen ve temizliği, şıklık ve estetikle buluşturan kâğıt dispanserleri ve üstün kaliteli temizlik kâğıtları ile tuvalet ve banyolardaki ihtiyaçlarınızı karşılıyor, işletmenizde tüketim maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

Temizlik Kağıtları

Okullar toplu yaşam alanlarıdır. Anaokulları, ilköğretim okulları, liseler ve üniversiteler hepsinin ihtiyaçları ortaktır. Yoğun kullanılan tuvalet ve lavabolar düzenli olarak temizlenmeli, kişisel temizlik için kağıt havlular ve tuvalet kağıtları kullanılmalıdır. Toplu yaşam alanlarında temizlik kağıdı kullanımı evlerden farklıdır. Ortak alanlarda duran kağıt ürünlerine farklı kişilerin temas etmesi bulaş hastalık riskini arttırır. Kağıt aparatları ( dispanserleri )  ile birlikte kağıt kullanımı bulaş riskini ortadan kaldırırken, kontrollü tüketimi teşvik eden yapısı ile maliyetlerinizi düşürür. 

BSY Kurumsal olarak patentli markamız olan Secco ile okulların her alanında kullanılabilecek kâğıt ürünlerini üstün kalite ve rekabetçi fiyatları sizlere sunuyoruz. Üstün hammadde kalitesi ile üretilen ürünlerimiz ile öğrenci ve öğretmenlerin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıyor, hem de rekabetçi fiyatlar ile maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Dünya’nın en büyük temizlik kağıtları ve hijyen ürünleri üreticisi firmaların ürünleri ile ortak alan lavabolarınızı yeniden dizayn ediyor, takım halinde sunulabilen çok şık dizayn edilmiş kağıt ve sabun aparatları ile görsellik ve hijyeni bir arada sunuyoruz.

Temizlik Kimyasalları ve Makineleri

Öğrenciler temiz ve hijyenik alanlarda eğitim görmeli, öğretmenler temiz ve hijyenik alanlarda çalışmalıdır. Okul gibi toplu yaşam alanlarında en basit salgın hastalıklar bile hızla yayılır. Bu sebeple okulların düzenli olarak uzman kişiler tarafından temizlenmesi gerekir. Sınıflar, koridorlar, yemekhaneler ve spor alanları belli bir sistematik ile düzenli olarak temizlenmelidir. Temizlikte doğru temizlik kimyasalları kullanılması temizlik prosesinin en önemli parçasıdır. Kullanılacak olan temizlik maddeleri doğa dostu olmalı, öğrenci ve öğretmenlerin sağlığına zarar vermemelidir. 

Bsy Kurumsal olarak Okullar ve eğitim kurumları için profesyonel temizlik kimyasalları üreten partnerlerimiz ile hijyen standartlarını en üst seviyeye çıkartıyoruz. Etkin ve doğru temizlik kimyasallarının kullanılması için danışmanlık hizmeti veriyor ve temizlik personelinize en son yenilikleri içeren düzenli eğitim programlarına dahil edip, doğru ürün kullanılmasına bağlı olarak tüketimlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

Okulların koridorları, sınıfları, yemekhaneleri ve spor salonlarının temizlik makineleri ile temizlenmesi hem çok hızlı hem de daha hijyenik temizlik yapılmasını sağlar. Temizlik makinelerinin seçimi uzmanlık gerektirir. Temizlenecek alanın büyüklüğü, temizlenecek zeminin özelliği ve temizlik sıklığı makine seçiminde dikkat edilmesi gereken konulardır.  Okulunuzda her daim ihtiyacınız olan güçlü elektrik süpürgeleri, otopark ve ortak alanlarınızın temizliğinizde ihtiyacınız olan zemin temizleme makinelerini içeren geniş bir portföy ile yanınızdayız. Ürünleri sadece satış hizmetlerini vermiyor, makine kullanımı ile ilgili eğitimler veriyor, partnerlerimizin desteği ile kusursuz bir servis hizmeti sunuyoruz.

Atık Yönetimi Ürünleri

Okullar büyük yaşam alanlarıdır. Toplu yaşam alanlarında atıkların belli bir düzen ile toplanıp bertaraf edilmesi gerekir. Yemekhanelerde oluşan gıda atıkları, geri dönüşebilir kağıt,cam ve pil gibi atıklar ayrı ayrı depolanmalıdır. Bu depolama işlemi için geri dönüşüm üniteleri kullanmak gerekir. Depolanacak ürünlere göre farklı renklere ayrıştırılmış üniteler kullanarak geri dönüşüm süreçlerine katkıda bulunabilinir. Atık yönetim süreçlerinde seçilecek olan çöp poşetlerine de dikkat etmek gerekir. Çöp torbaları kolay yırtılmamalı, geri dönüşüm hammadelerden üretilmiş olmalı, kullanılacak alana göre farklı renklerde olmalıdır.

Türkiye’nin alanında lider üreticileri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar ile atık yönetiminizde kalite ve tasarrufu bir arada hizmetinize sunuyoruz. 

Patentli markamız olan Secco ile farklı renk ve kalınlıklarda çöp poşetlerimizi rekabetçi fiyatlar ile sizlerle buluşturuyoruz.

Eğitim kurumunlarının ortak alanları için özel dizayn edilmiş geri dönüşüm üniteleri ile hem kurumunuza çevreci bir yaklaşıma destek olma fırsatı sağlıyor, hem de alanlarınızı üst düzey bir görselliğe kavuşturuyoruz.

Temizlik Ekipmanları ve gereçleri

Temizliğin çok önemli olduğu okullarda kullanılacak alanlara göre temizlik ekipmanı seçmek çok önemlidir. Örneğin sınıflarda kaba kirler odadan çıkartıldıktan masalar dikkatlice silinmeli, zeminler özenle temizlenmelidir. 

Her alanın temizliği farklı renklerde ki mikrofiber bezler ve moplar ile yapılması hastalık bulaş riskini minimuma indirir. Kullanılan mikrofiber bezlerin ve mopların yüksek ısıda yıkamaya dayanımı da ürün seçiminde önemli bir etkendir. Böylece aynı ürün %100 hijyenik olarak defalarca kullanılabilir. 

BSY Kurumsal olarak okulların temizlik ile ilgili ihtiyaç duyabileceğin her türlü ürünü içinde bulunduran çok geniş bir portföy ile hizmet veriyoruz. Mikrofiber bezler, mop ve mop aparatları, temizlik süngerleri, yer ve cam temizleme aparatları, tek kullanımlık eldivenler, zemin pedleri vb. ürünlerde hem ekonomik hem de üstün kaliteli ürünleri portföyümüzde bulunduruyoruz.

İçecek ve Mutfak Ürünleri

Öğretmenler ders aralarında çay ve kahve gibi sıcak içecekler eşliğinde dinlenirler. Öğrenciler soda ve su gibi içecekler ile günlük sıvı ihtiyaçlarını karşılarlar. Doğum günü gibi özel günlerde kullan at tabaklar, bardaklar,pipetler yoğun olarak kullanılır. 

BSY Kurumsal olarak Çay ve Kahve çeşitleri, sodalar,bitki ve meyve çayları, şekerler, çay bardağı ve karıştırıcılar, kullan at bardak ve tabaklar gibi mutafağınızda her daim ihtiyacınız olan günlük tüketim ihtiyaçlarını çok geniş bir portföy ile okul müşterilerimize sunuyoruz. Her ürün grubunda alanının lider üreticileri ile direkt çalışıyor bu sayede mutfak maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürüyoruz.

Kırtasiye Ürünleri

“Okul sadece dört yanı duvarla çevrili, tepesinde dam olan yer değildir. Okul her yerdir. Sırasında bir orman, sırasında dağ başı. Öğrenmenin, bilginin var olduğu her yer okuldur.” demişti Mahmut Hoca, efsaneleşen Hababam Sınıfı filminde öğrencisine. Okul her yerde ise, okulun her ihtiyacı da elzemdir, kıymetlidir. BSY Kurumsal olarak okulda, öğretmen ve idari kadronun kullandığı A4 kağıt, kalem, not defterleri, ajandalar, tel zımbalar, silgiler, beyaz tahta kalemleri, telli dosyalar, delgeç ve ataşlar gibi geniş bir ürün grubunda, ulusal ve uluslararası markaların ürünleriyle hizmet etmekteyiz.

Kartuş ve Tonerler

Eğitimin olduğu her yer okul ise, yazıcının olduğu her yer de baskı ve sarf malzemesi tüketimi demektir. Yüksek miktarda baskı alınan eğitim kurumlarının baskı maliyetlerini optimize etmek BSY Kurumsal’ın ana gayesidir. Sürekliliği sağlayabilmek için eğitim kurumlarımız, orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritler kullanmalılar. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.