Ofis Ve Kırtasiye İçin Ürün Tedariğimiz

Ofis demek, yarı ev demek. Gününüzün büyük çoğunluğunun geçtiği yerde evinizdeki imkanları size sağlayan BSY Kurumsal; çok geniş bir portföy ile ofisinizde sıcak ve soğuk içeceklerden, temizlik kağıtlarına, kırtasiye ürünlerinden kartuş ve tonelere kadar tüketim malzemeleri ihtiyaçlarınızı karşılayan bir partner olarak her zaman yanınızda. Ofis temizliği için sunduğumuz doğa dostu temizlik ürünleri ile doğayı, maliyetlerinizi düşüren uygulamalar ve uygun fiyatlarıyla da sizi düşünür.

İçecek ve Mutfak Ürünleri

Müşterileriniz veya tedarikçileriniz ofisinizi ziyaret ettiğinde sıcak bir çay veya kahve ikramı türk misafirperverliğinin bir simgesidir. Ofis çalışanları uzun toplantıların aralarında çay ve kahve gibi sıcak içecekler eşliğinde dinlenirler. Kalabalık ofislerde cam bardak ve fincan yerine plastik ve karton bardaklar hem hijyenik hemde pratiktir.

Bsy Kurumsal, çay ve kahve çeşitleri, bitki ve meyve çayları, soda,kola ve su gibi soğuk içecekler,şekerler, çay bardağı ve karıştırıcılar, kullan at bardak ve tabaklar gibi ofislerin mutafağında her daim ihtiyaç olan günlük tüketim ihtiyaçlarını çok geniş bir portföy ile sizlere tedarik eder. Her ürün grubunda alanının lider üreticileri ile direkt çalışıyor bu sayede mutfak maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürüyoruz.

Temizlik Kağıtları

Ofislerin tuvaletleri ve lavabolarında evinizde ki hijyeni sağlamak için profesyonel çözümler gerekir. Evlerde kullanılan ürünleri farklılaştırmak, ortak kullanım alanında ki kişisel hijyen ürünlerini bireysel kullanıyor gibi sunmak gerekir. Bunun için kişinin sadece kendi kullandığı temizlik kağıdına dokunduğu temizlik kağıdı aparatları ( dispanserleri ) kullanmak çok idealdir. Ofislerde kullanılacak olan kağıt havlular, tuvalet kağıtları ve peçeteler gibi kağıt ürünleri yüksek dayanım, yumuşaklık ve yüksek emicilik özelliklerine sahip olmalıdır. Kullanılan kağıt ve sabun aparatlarının özenle dizayn edilmiş ofislerin mimari tasarımına uyum sağlaması da çok önemlidir.  

BSY Kurumsal olarak Dünya’nın en büyük temizlik kağıtları ve hijyen ürünleri üreticisi firmaların ürünleri ile ortak alan lavabolarınızı yeniden dizayn ediyor, takım halinde sunulabilen çok şık dizayn edilmiş kağıt ve sabun aparatları ile en üst standartlara çıkarıyoruz

Patentli markamız olan Secco ile ofisinizin lavabo ve tuvaletlerinde kullanabileceğiniz Z katlama kağıt havlular, sensörlü kağıt havlular,içten çekmeli (pratik) tuvalet kağıtları, jumbo tuvalet kağıtları, servis peçeteler gibi ürünleri üstün kalite ve rekabetçi fiyatlar sizlere sunabiliyoruz. Maliyetlerinizi düşürecek kağıt aparat sistemleri yatırımları yapıyor, kontrollü tüketim sayesinde kağıt harcamalarınızı azaltıyoruz. Bu sayede hem masraflarınızı kontrol altına almanızı sağlıyor hem de çevreyi korumaya katkı veriyoruz.

Temizlik Kimyasalları ve Makineleri

Ofislerin çalışma odaları, toplantı odaları, tuvaletleri, mutfağı ve koridorları ayrı ayrı ve özen ile temizlenmelidir. Her alanın temizliği için insan sağlığına zarar vermeyen, doğa dostu ve toplu yaşam alanlarında ki kirlikleri bertaraf edebilecek özellikte temizlik kimyasalları kullanılmalıdır. Tuvalet ve banyolarda dezenfektan içeren ürünler tercih edilirken, masalar gibi el ile temasın olduğu yüzeylerde nötr özellikte kimyasallar seçilmelidir. Halılar ve sert zeminler için kullanılacak temizlik kimyasallarının doğru seçimi zeminlere zarar vermemek için çok önemlidir. 

BSY Kurumsal olarak ofis müşterilerimize profesyonel ürünlerden oluşan genel temizlik ve bina bakım ürünleri, mutfak temizlik kimyasalları, dezenfektan ürünleri, zemin temizlik kimyasalları ürün gruplarını içeren geniş bir portföy ile hizmet vermekteyiz. Ofislerin temizlik personellerine en son yenilikleri içeren düzenli eğitim programlarına dahil ediyor, doğru ürün kullanılmasına bağlı olarak tüketimlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

Profesyonel ürünlerin yanı sıra Ulusal markalı ürünleri en uygun fiyatlara sizlere Tedarik ediyor, ofisinizin hijyen standartllarını en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Ofisinizde her daim ihtiyacınız olan güçlü elektrik süpürgeleri, otopark ve ortak alanlarınızın temizliğinizde ihtiyacınız olan Zemin temizleme makinelerini içeren geniş bir portföy ile yanınızdayız. Ürünleri sadece satış hizmetlerini vermiyor, makine kullanımı ile ilgili eğitimler veriyor, partnerlerimizin desteği ile kusursuz bir servis hizmeti sunuyoruz.

Atık Yönetimi Ürünleri

Ofislerde ortaya çıkan atıklar geri dönüşüm özelliğine göre ayrıştırılamalı ve  bertaraf edilmelidir. Cam atıklar, mutfak atıkları, kağıt ve karton atıklar, piller gibi atıkları ayrıştırmak için renklere göre ayrılmış geri dönüşüm üniteleri kullanılabilir. Bu geri dönüşüm ünitelerine uygun olacak çöp torbası seçimi de çok önemlidir. Çöp torbaları geri dönüşüm malzemelerden imal edilmiş, sızdırma ve patlama yapmayan özellikte olmalıdır. 

Patentli markamız Secco çöp poşetleri tassaruf ve kalitenin simgesidir. Ofis müşterilerimize, Çevreci ve geri dönüşüm hammaddelerden üretilmiş Secco markalı çöp poşetlerimiz ile her kullanım alanına uygun taşıma kapasitesinde ürün portföyünü sunuyoruz.

Ofislerinizin mimari tasarımı ile bütünlük sağlayacak özel dizayn edilmiş geri dönüşüm üniteleri ile hem kurumunuza çevreci bir yaklaşım ile destek olma fırsatı sağlıyor, hem de alanlarınızı üst düzey bir görselliğe kavuşturuyoruz.

Temizlik Ekipman ve gereçleri

Ofislerin temizliğinde kullanılacak olan temizlik ekipmanları yapılacak temizlik işine ve kullanılacak alana göre özenle seçilmelidir. 

BSY Kurumsal olarak ofis müşterilerimize temizlik ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü içinde bulunduran çok geniş bir portföy ile hizmet veriyoruz. Mikrofiber temizlik bezleri, moplar, temizlik ve bulaşık süngerleri, temizlik kovaları, yer ve cam temizleme aparatları, tek kullanımlık eldivenler,zemin pedleri vb. ürünlerde hem ekonomik hem de üstün kaliteli ürünleri portföyümüzde bulunduruyoruz.

Kırtasiye Ürünleri

Ofis, büro, işletme, dükkan… İsimleri zikredilince masaların üstündeki setler ve gereçler sizlerin de gözlerinizin önüne gelmiyor mu? Bant, yapıştırıcı, kalem ve kalemlikler, silgi, zımba makinesi, zımba teli, zarf, klasör, poşet dosya, her türlü kalem, dosya havuzu, kaşe, not kağıdı, yapışkan notlar. 

Ofislerin kırtasiye eksikleri bitmez. BSY Kurumsal’ın seçkin markaların ürünleriyle tüm kırtasiye ihtiyaçlarını tek noktadan karşılar.

Kartuş ve Toner

Ofislerin vazgeçilmez eylemlerinden birisi de yazıcılardan çıktı almaktır. Toplantı öncesi rapor, müşteri listesi, ödeme listesi, talimatlar, prosedürler, excel tabloları için yazıcının print tuşu devamlı hareket halindedir. Personellerin yazıcı çıktılarını okuyamadığını, toner bitti uyarısıyla çıktı alamadıklarını düşünün. BSY Kurumsal ile bu problemler ortadan kalkar. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.