Ofis Malzemeleri

Ofis Malzemeleri Tedarikçisi

4000’den fazla ürünümüz ve ertesi gün teslim seçeneğimizle BSY Kurumsal olarak sizlere kaliteli hizmet için çalışıyoruz. Temizlik ürünlerinden gıda ürünlerine, kağıt ürünlerinden kırtasiye malzemelerine kadar 4000 çeşit ürün, BSY Kurumsal tarafından tek adreste size sunulmaktadır. Üstelik sipariş verdikten sonra beklemek yok, ödeme yapmak için insanlarla temasa girmek yok.

Profesyonel temizlik malzemeleri ve güvenilir markalar ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Tork, Oxy, , ProHijyen ve Scotch Brite gibi markalar ile sizlere profesyonel temizlik imkanı sunuyoruz. Kişisel bakım için deodorant, kolonya, şampuan ve duş jeli gibi ürünler tedarik ediyoruz. Kişisel temizliğimize ekstra özen göstermemiz gereken bu günlerde, el dezenfektanı, kolonya ve maske satışımız devam etmektedir. Maskelerimiz arasında temini zor olan siperliği, ertesi gün teslim ile sizlere sunuyoruz. El sabunundan çamaşır sularına kadar her türlü temizlik gereci sitemizin envanterine kayıtlıdır. Lavabo için gider açıcı, klozet için kapak örtüsü sağlıyoruz. Aynı zamanda ofis temizliği için yüzey temizleyiciler, cam temizleyiciler ve böcek ilaçları sağlıyoruz. Türkiye’nin en önde gelen markalarını sitemizin çatısı altında sizlerin ekonomisini de düşünerek topluyoruz. Bir ortamın kokusu, o ortamın nabzını belirler. Gerek restoranlar için, gerek ise ofislerimiz için. Her çeşit oda ve banyo kokusunu sizler için tedarik etmiş bulunuyoruz.

Dünya’nın ve Türkiye’nin en önemli markaları ile hem yüksek standarlar sağlıyor, hem de maliyetlerinizi düşürüyoruz. Müşterileriniz için tuvalet ve lavabo alanlarının temiz olması çok önemlidir. Herkesin fark edeceği temiz ortam yaratmak doğru temizlik kağıdı ve sabun aparatları seçimi ile mümkündür. Dünya’nın en büyük temizlik kağıtları ve hijyen ürünleri üreticisi firmaların ürünleri ile ortak alan lavabo ve tuvaletlerini yeniden dizayn ediyor, takım halinde sunulabilen çok şık dizayn edilmiş kağıt ve sabun aparatları ile hem görselliği hem hijyeni bir arada sunuyoruz.

Tek kullanımlık ürünlerimizden bahsedecek olursak, endüstriyel mutfak işletme süreçlerinde temizliğin yanı sıra kullanılacak malzemelerin doğru depolanması çok önemlidir. Restoran ve kafelerde alüminyum folyo ve streç filmler yoğun olarak kullanılmaktadır. Sitemiz üzerinden sipariş vererek bu ürünlere aynı gün sahip olabilirsiniz. Lider markaların sitemizde toplanması ile atıklarınız için çöp kovası, fırçalar ve süpürgelere ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra temizlik bezleri, mutfak bezleri ve toz bezlerine de ulaşabilirsiniz.

Züccaciye bölümümüze bakmanızı ise şiddetle tavsiye ediyoruz. Hiç bir yerde bulamayacağınız çay bardakları, tepsiler, su bardakları, metal çatal-bıçak takımları ile Paşabahçe’yi ayağınıza getiriyoruz. Saklama kaplarından şemsiyeliğe kadar aklınıza gelemeyecek binlerce ürünü sizlerin evlerine getiriyoruz.

Türkiye’nin ve Dünya’nın en kaliteli kağıtlarını sizlerin takdirine sunuyoruz. Kağıt ürünleri bölümümüzü ziyaret ederseniz ne demek istediğimizi daha iyi anlamış olacaksınız. Defterden bloknotlara , torba zarflardan plotter kağıtlara kadar kırtasiyelerde bulamayacağınız ürünleri evlerinize servis ediyoruz. Müşteri adisyonları, sipariş slipleri, paket servis gönderi çıktıları için termal rulolar, fotokopi kağıtları kullanmaktadırlar. Müşteri siparişlerini not almak için kaliteli tükenmez kalemlere, mutfak birimlerine sipariş siparişleri iletmek için not kağıtlarına ihtiyaçları olmaktadır. Bütün bu ürünleri BSY Kurumsal ile sizlere servis edebilir, memnuniyetiniz için ürün yelpazemizi sizlerin istekleri doğrultusunda şekillendirebiliriz. Bütün bunların yanı sıra kartuş, mürekkep ve tonerleri ayaklarınıza kadar getiriyoruz. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi dünyaca ünlü markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.

Bu ürünleri hemen sipariş etmek ve aynı gün elinize almak sizlerin ellerinde. Sitemizi ziyaret ederek seçeceğiniz ürünleri sipariş etmeniz hem ekonominize katkıda bulunur, hem de kaliteli ürünleri sahip olursunuz. BYS Kurumsal olarak her zaman sloganımız “BİZ SİZE YETERİZ” olmuştur. Hemen alışverişe başlayın, bizde sloganımızın gereğini yerini getirmeye başlayalım.