Ofis Malzemeleri

Medikal Ürünler

Sağlık tüm canlılar için her şeyden önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple çeşitli yaralanmalar veya dışarıdan bir müdahale gerektiğinde tam donanımlı Medikal Ürünler ile yetkili bir sağlık personelinin müdahalesi önemlidir. Medikal Ürünler içerisinde birçok kategoriye ayrılmaktadırlar. Her kategorinin ortak noktası insan sağlığı olsa da kullanım yerleri ve amaçlarına göre farklılık göstermektedirler. Medikal Ürünler kategorilerine sıralamamız gerekirse, Revir Malzemeleri, Medikal Cihazlar, Maske Çeşitleri, Ortopedi Ürünleri, Solunum Ürünleri, Hasta Malzemeleri, Baskül Çeşitleri, Ateş Ölçerler, Dezenfektanlar, İlk Yardım Malzemeleri, Tansiyon Aleti, Hastane Demirbaş Ürünleri, Cerrahi Alet gibi kategorileri sıralamamız mümkündür. Yukarıda saymış olduğumuz kategorilerin detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz.

Revir Malzemeleri

Revir birçok kurum ve kuruluşta olması gereken bölümlerden biridir. Bu sebeple revir için bir bölüm hazırlanmalı ve gerekli malzemeler temin edilmelidir. İşyerleri, okul gibi toplulukların bir arada bulunduğu noktalarda olması büyük önem arz eden revirler için birçok gerekli malzeme vardır. Bu malzemeler Medikal Ürünler kategorisinde yer almaktadır. Sizler de sitemizde bulunan bölümden revir malzemelerine ulaşabilir ve ihtiyacınız olan tüm ürünleri temin edebilirsiniz.

Medikal Cihazlar

Hastaneler ve sağlık kuruluşlarında mutlaka olması gereken bazı ekipmanlar ve donanımlar vardır. Bu ekipmanların kullanılması tam teşekküllü sağlık hizmeti için son derece önemlidir. Birden fazla ve farklı alanlara hizmet eden Medikal Cihazlar olduğundan bunları temin edilmesi konusu yorucu bir hal alabilir. Bu sebeple sitemizde bulunan Medikal Cihazlar kategorisinden ihtiyacınız olabilecek tüm Medikal Cihazlara ulaşmak sizler büyük bir fayda sağlayacaktır. Medikal Cihazlar kategorisi içerisinden EKG Cihazı, Doppler Cihazı, Pulse Oksimetre, CPAP ve BPAP, Mikroskop, Defibrilatör, Hastabaşı Monitörü, Spirometre, Elektrokoter gibi Medikal alanda oldukça önemli olan cihazlara ulaşabilirsiniz.

Maske Çeşitleri

Maske salık kuruluşlarında zaten kullanılan bir araçtı fakat Covi-19 Pandemisi’nin dünyaya yayılması ile birlikte virüsler karşı korunmak adına maske kullanımı zorunlu hale geldi. Bu sebeple hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen maske de çeşitlenerek birçok farklı alternatifi ortaya çıkardı. Cerrahi maske, çocuk maskeleri ve daha birçok çeşidi olan maskelere de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ortopedi Ürünleri

Ortopedik sorunlar daha önceden ilerleyen yaşlarda görülen bir sorun olsa da günümüzde yaş sınırlaması ortadan kalkmakta ve her yaş grubunda görülebilen bir sorun haline gelmektedir. Bu da Ortopedi Ürünleri kategorisine daha fazla ihtiyaç duyulmasına sebep olmuştur. 

Ortopedi kategorisi tüm vücut için içerisinde ürünleri barındıran bir kategoridir. Bu kategori içerisinde boyunluk, korse, dizlik, el ve bilek ateli, ayak bilekliği, ayak sağlığı ürünleri, ortopedik yastık -minderler gibi ve diğer ortopedi ürünlerine erişebilirsiniz. Ortopedi diğer sağlık alanları gibi asla aksatılmaması gereken bir konudur. Bu sebeple önem vermenizi tavsiye ederiz.

Solunum Ürünleri

Hastane ve çeşitli sağlık kuruluşlarında birçok ekipmana ihtiyaç vardır. Bu ekipmanlardan biri de gerektiği alanlarda solunum için desteğe ihtiyaç duyulduğunda kullanmak üzere Solunum Ürünleri dir. Solunum Ürünleri, solunum sıkıntısı ve sorunu yaşayan hastalara destek amaçlı kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Solunum Ürünler kategorisi içerisinde nebulizatör cihazı, oksijen tüpü ve manometreler, oksijen konsantratörleri ve diğer ihtiyaç duyulan Solunum Ürünleri yer almaktadır. Sitemiz içerisinden ihtiyacınız olan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Hasta Malzemeleri

Sağlık sorunları nedeniyle hasta olarak istirahat eden ve çeşitli ihtiyaçlara sahip olanlar için Hasta Malzemeleri kategorisi bulunmaktadır. Hasta Malzemeleri içerisinde hasta bezleri, yatak koruyucu örtü ve daha birçok gerekli ürüne ulaşabilirsiniz. 

Baskül Çeşitleri

Gerek hastanelerde gerek sağlık kuruluşlarında kişinin kilosunu ölçmek amacı ile basküllere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple sağlık kuruluşlarında mutlaka olması gereken ürünler arasında basküller gösterilebilir. Kişinin ağırlığı öğrenilerek erekli notların alınması ve ona göre bir yol izlenmesi gerektiği için basküller genellikle doktorların odalarında bulunan ürünlerdendir. Basküllerin de birçok çeşidi bulunmaktadır. Kategori içerisinde bu baskül çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Ateş Ölçerler

Hayatımızın çeşitli alanların bulunması artık zorunlu gibi olan Ateş Ölçerler Covid-19 Pandemisi dönemi ile daha fazla önem kazanmıştır. Birçok farklı çeşidi olan ateş ölçerlerin ev tipi olanları olduğu gibi hastanelerde kullanılanları da vardır. Koltukaltından ölçme, kulaktan ölçme, uzaktan ölçme, bilekten ölçme gibi birçok çeşidi olan ateş ölçerlerin çeşitlerine kategorilerin içerisinden ulaşabilirsiniz.

Dezenfektanlar

Ellerimiz ve gerekli yüzeylerin hijyeni açısından günümüzde oldukça yoğun bir biçimde kullanılan dezenfektanlar suya ve sabuna uzak olduğumuz anlarda yüzeylerin ve ellerimizin hijyeni korumak amacı ile kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Dezenfektanlar günümüzde fazlaca kullanıldığından kullanım kolaylığı olması açısından küçük cep boyları ve daha ekonomik uzun süre giden büyük boyları da vardır. İhtiyacınıza göre Dezenfektanlar kategorisinden istediğiniz boyut ve markadaki dezenfektanlara ulaşabilirsiniz.

İlk Yardım Malzemeleri

Çeşitli kaza ve yaralanmalarda büyük bir önem taşıyan ilk yardım için doğru malzemelerin ve ilk yardım bilgisinin kullanılması hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple birçok noktada ilk yardım malzemeleri ve ilk yardım setlerinin bulundurulması oldukça önem taşımaktadır.

İlk yardım setleri arabalarda, evlerde, işyerlerinde, ofislerde, okullarda ve insanın bulunduğu daha birçok alanda bulunması gereken önemli araçlardandır. Bunun bilincinde olarak donanımlı ve ihtiyaçları tam olarak içerisinde bulunduran bir ilk yardım çantasına sahip olmanız son derece önem arz etmektedir. 

Tansiyon Aleti

Tansiyon aletleri tansiyonu ölçmek için ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer almaktadır. Tansiyon aletlerinin hastanelerde kullanılan manuel modelleri olduğu gibi ev tipi olan ve kullanımı daha kolay, anlaşılır olan otomatik modelleri de mevcuttur. Sizler bu modeller içerisinden ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

Hastane Demirbaş Ürünleri

Hastanelerin olmazsa olmaz bazı eşyalara ihtiyaçları vardır. Bu eşyalar sayesinde gerekli ekipmanların depolanması, korunması ve muhafaza edilmesi sağlanır. Aynı zamanda hastaların istirahat edecekleri bölümlerin oluşturulması da gerekli medikal eşyalar sayesinde mümkün olmaktadır. Bu Hastane Demirbaş Ürünleri olarak adlandırabileceğimiz ürünleri sıralamamız gerekir ise şu şekilde sıralayabiliriz: Medikal dolap, sedye, Muayene masaj masası, pansuman ve cihaz arabası, medikal masalar, negatoskop ve eşel, karyola ve diğer hastane ürünlerini bu kategori içerisinde sayabiliriz. Steril bir alanın oluşması adına gerekli olan tüm bu malzemeleri sitemiz içerisindeki kategori üzerinden temin edebilirsiniz.

Cerrahi Alet

Hastaneler ve sağlık kuruluşları gibi sağlık müdahalelerinin yapıldığı alanlarda bu müdahalelerin doğru ve steril bir biçimde yapılabilmesi için Cerrahi Aletlere ihtiyaç vardır. Bu aletler gerekli müdahalenin yapılmasına ve bu esnada hastanın herhangi bir şekilde enfeksiyon kapmasını önlemektedir. Cerrahi Aletler bu sebeple çeşitli kaza ve yaralanmalar sonucunda enfeksiyona son derece müsait olan hastalar son derece önemlidir. Bu Cerrahi Aletler kategorisi içerisine dahil olan aletler ise şunlardır: Dikiş seti, pansuman seti, mini cerrahi set, kadın doğum muayene seti, ria seti, KBB seti gibi daha birçok alet içerisinde yer almaktadır. Cerrahi aletler kategorisinde yer alan ürünlere ihtiyacınız var ise sitemizde bulunan kategori üzerinden aradığınız ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. 

Şeker Ölçüm Ürünleri

Özellikle şeker diyabet hastalarının ihtiyacı olan Şeker Ölçüm Ürünlerine de sitemizde bulunan kategoriler içerisinden ulaşabilirsiniz.