Ofis Malzemeleri

Kraf Kutulu Küp Bloknot 9 x 9 cm – Beyaz

Kraf Kutulu Küp Bloknot aslında işte çalışsanız da çalışmasanız da neredeyse her gün kullanacağınız pratik bir kağıt türüdür. Her türlü ofis alanında bulacağınız bir araçtır.

İşyerinde çalışan kişilerin oluşturdukları not ve programlar gibi bilgileri unutmamaları için sakladıkları bir kağıt parçasıdır. Her türlü notu içeren bu bloknotlar işyerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu durum nedeniyle işyeri kendi küp bloknotlarını oluşturur. Bu oluşum sürecinde, bu bloknotlar şirketin veya işyerinin sahip olduğu logolar ve amblemler gibi şirket özelliklerini yansıtır.

Elbette, küp bloknotu sadece iş yeri kullanımı için yaratılmamış, aynı zamanda bir reklam aracı olarak da kullanabilirsiniz. Not defterinin ne olduğu denilince akla gelen ilk bloknot elbette çoğu zaman karşınıza çıkacak olan kübik not defteridir. Bu küp bloknotlar müşterilerinize ücretsiz olarak sağlanarak promosyon ürünlerine dönüştürebileceğiniz şeylerdendir. 

Reklam amaçlı bir küp not defteri oluşturduysanız ve ücretsiz bir not defteri sağladıysanız, not defteri kağıdında sunulan görsel materyali kullanmayı unutmayın. Ayrıca promosyon amaçlı ücretsiz olarak tanıtılmayan bir not defteri verirseniz de akılda kalırsınız. Reklam amaçlı bir not defteri olan küplü bir not defteri oluşturmak istiyorsanız, bunu doğrudan üreticinin baskı şirketinden oluşturmanızı öneririz.

Kraf Kutulu Küp Bloknot Özellikleri

  • Küp kağıt yüksek kalitededir ve çeşitli cilt modelleri ile tasarlanabilir.
  • Şirket amblemleri ve logoları, ürün resimleri ve kapak desenleriyle tasarım yapın.
  • Sayfalar, iç sayfadaki şirket veya şirket amblemleri, logoları, ürün görselleri ve sloganlar kullanılarak tasarlayabilirsiniz. Beyaz Temiz bir bloknotta işinize yarayacaktır.
  • İç sayfanın yazmaya uygun olduğu unutulmamalıdır.
  • Bloknotunuz, şirketlerin ürünlerini tanıtarak ve iş yaşamlarının rahatlığını sağlayarak kuruluşlarını oluşturmalarına ve çalışmalarınıza yardımcı olacak şekilde kullanmalısınız.