Ofis Malzemeleri

Kraf Hava Kabarcıklı

Kraf hava kabarcıklı A4 zarf 240 x 320 mm 10 adet  paketleri özellikle internetten satış yapan ve hassas ürün gönderen satıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Kraf Hava Kabarcıklı

Kraf hava kabarcıklı zarflar son yıllarda gelişen internet satışları için oldukça fayda sağlamaktadır. Her türlü hassas ürün bu içi balonlu zarflar sayesinde kolay ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Cam aksesuarlar bile gayet güvenli ve sağlam bir şekilde alıcıya ulaştırılmaktadır. Dünyanın neresine isterseni ürününüzü güvenle bu hava kabarcıklı zarflarla gönderebilirsiniz. Zarfın kendisi ve balon da hafif olduğu için kargo maliyeti bakımından da oldukça avantaj sağlamaktadır. Ayrıca önemli dökümanlarınızı taşıma esnasında oluşabilecek ezilme,ıslanma gibi zararlara karşı da bu içi balonlu zarflar sayesinde koruyabilirsiniz. Her amaca yönelik boyutlarda bu balonlu zarfları bulmak mümkündür. Bu tip zarflar toplu adetlerde de satılmaktadır. İsterseniz 10’lu paketlerde tek fiyata göre daha makul fiyatlarda alabilirsiniz.

Kraf Hava Kabarcıklı Özellikleri

Kraf hava kabarcıklı zarfların genel özelliklerini aşağıdaki gibi özetleyebiliriz.

  • Ebat A4, A5 en çok satılan ebatlar olmak üzere her ihtiyaca uygun ebat mevcuttur.Ebat seçerken göndermek istediğiniz ürünün ya da belgenin ölçüsünü göz öne alınız.
  • Sıkı conta, kendinden contalı kapak, tüm muhafazaları sabitlemek için güvenilir, kurcalanmaya karşı belirgin bir sızdırmazlık sağlar. Ekstra pürüzsüz yüzey, el yazısı, etiketleme ve damgalama için mükemmeldir.
  • Dayanıklılık, bu baloncuğun yüzeyi dayanıklı, geri dönüştürülmüş kraft kağıttan yapılmış poşetleri sarar. Taşıma sırasında ekstra koruma için kabarcık astarlı duvar konstrüksiyonu ile inşa edilen iç kısım, paketlerin mükemmel durumda gelmesini sağlar.
  • Yastık postaları, bunlar 75 gsm baloncuğu ile kaplı kraft kağıtlardır. Dolgu, birden çok öğeyi ve korunması gereken öğeleri postalamak için yeterlidir. Nakliye sırasında ürün güvenliğinizi koruyun. Aklınız kalmadan hasas ürünlerinizi dünyanın her yerine gönderebilirsiniz.