Ofis Malzemeleri

Kraf A4 Fotokopi Kağıdı Pastel Renkler

Kraf A4 Fotokopi Kağıdı Pastel Renkler adlı ürün 5000 gram olup 100 yapraktan oluşur ve yaprakların her biri 80 g’dır. Kağıtlar pastel renklerden oluşur.

Kraf A4 Fotokopi Kağıdı Pastel Renkler Kullanım Alanları

Kraf A4 Fotokopi Kağıdı Pastel Renkler ofis ortamında çeşitli sunumlar için kullanılır. Toplantıya dair notlar almak ya da günlük program yapmak için de yine bu kağıtlar kullanılabilir. Evrakların düzenlenmesi için ayraç olarak sıklıkla kullanılan pastel renkli fotokopi kağıtları oldukça kullanışlı olabilir.

Kreşlerde, anaokullarında ve ilkokullarda çocuklar için el işi aktivitelerinde Kraf A4 Fotokopi Kağıdı Pastel Renkler kullanılabilir. Çocuklar için eğlenceli ve öğretici aktiviteler için renkli fotokopi kağıtlarını tercih edilebilir. Pastel renkleriyle çocukların dikkatini çeken kağıtlar çocukların keyifli vakit geçirmesine yardımcı olabilir.

Fotokopi Kağıdı Gramajı Ne Anlama Gelir?

Kraf A4 Fotokopi Kağıdı Pastel Renkler gramaj konusunda da sizlere en iyi kaliteyi vermek için özenle hazırlanır. Fotokopi kağıtlarının boyutları dışındaki en önemli farkları gramajda ve hamur kalitesinde ortaya çıkar. Kağıt gramaj, kağıdın ağırlığını gösteren ölçüdür. Standart fotokopi kağıdı ağırlığı 80 gramdır. Bazen bu gramajın “gsm” şeklinde yazıldığını görebilirsiniz. Bu, “grams per square meter”, yani “metrekare başına gram” anlamına gelir. 

Bir tane de, bir paket de, bir koli de kağıt alsanız bu gramaj her bir kağıt için geçerlidir. 80 gramdan yüksek fotokopi kağıtları daha kaliteli olarak görülür. Kraf A4 Fotokopi Kağıdı Pastel Renkler paket içindeki her bir kağıt 80 g’dır ve güvenilir kalitesiyle sizlere hizmet sunar. Hem kaliteli hem de birbirinden güzel pastel renklere sahip kağıtlarla keyifli vakit geçirmek için doğru yerdesiniz, hemen sipariş verebilirsiniz.