Ofis Malzemeleri

Kraf 701G Flipchart Kağıdı

Kraf 701G Flipchart Kağıdı 30 yapraktan oluşur ve 64×90 cm boyutlarındadır. Bu özellikleriyle sunumlarda ve eğitimlerde bir numaralı yardımcınız olabilir.  

Flipchart Yazı Tahtası

Kendi üzerine özel Kraf 701G Flipchart Kağıdı asmak için kullanılan flipchart aparatı ile asıldığı için bu ismi alan flipchart yazı tahtası genellikle sunumlarda ve eğitimlerde kullanılır. Şirketlerde toplantı salonlarında görülen, üst üste konulan battal boy kağıtların olduğu, sayfaları kullanıldıktan sonra çevrilebilen yazı tahtası flip chart’dır. 

Flipchart yazı tahtası kendine has Kraf 701G Flipchart Kağıdı ile birlikte kullanılır ve yazı tahtasının üst kısmında bulunan yazı tahtası aparatına asılarak ya da sıkıştırılarak kullanılır.

Flipchart yazı tahtası tekerlekli ve teleskopik ayaklı olarak iki çeşitte bulunur. Her iki yazı tahtası özelikle pratik özellikli olup çok kolay olarak taşınma özelliğine sahiptir. Toplantılarda, evlerde, okullarda ve iş yerlerinde kolayca yer değiştirme özelliğine sahip olarak taşınabilmektedir.

Flipchart Yazı Tahtası Avantajları

Flip chart yazı tahtası üzerine Kraf 701G Flipchart Kağıdı asılabilme özelliğine sahip olması ayrıca bir zaman tasarrufu sağlar ve sunucuya pratiklik kazandırır. Bu nedenlerle sunucu için çok önemli olan pratikliği ve zaman tasarrufunu sağladığı gibi toplantının veya sunumun başından sonuna kadar olan tüm bilgiler kağıtlar üzerinde muhafaza edildiği için sunucu istediği zaman bir tekrar yapılabilir ve sunumun hafızalara iyice yerleşmesine yarar sağlayabilir.

Sayfalarca ileri gittikten sonra bile istenilen sayfaya kolaylıkla geri dönülebiliyor olması ve zamandan kazandırması ile Kraf 701G Flipchart Kağıdı bu gibi durumlarda büyük kolaylık sağlar. Ayrıca flipchart yazı tahtaları hareket etme kabiliyetine sahip oldukları ve boyutlarının taşınmaya elverişli olması sebebiyle sürekli seminer veren kişilerin kullanımı için kolaylık sağlayabilir.