Ofis Malzemeleri

Karcher Toz Torbası Pro T15/1 10’lu

Karcher toz torbası, seviyesi özelliği ile çok sessiz bir şekilde çalışır. Bu özellik de kullanıcıların kullandıkları alana göre rahat kullanım fırsatı sağlamaktadır. Otel odası koridorlarında, hastanelerde, butiklerde ve mağazalarda yani kısaca sessizlik sağlanması gereken bölgelerde kullanım için çok uygundur.

Oldukça kolay kullanımı olan Karcher toz torbası kullanıcıyla çokça rahatlık sağlamaktadır. Parçaların kolayca birbirinden ayrılabilmesi işlevsellik açısından oldukça memnun edici durumdadır. Bu özellikler kullanıcıya temizlik esnasında farklı durumlarda ihtiyacı olan esnekliği sağlamaktadır. T 15/1 ‘in arkasındaki hortum sayesinde taşıma ya da saklama esnasında oldukça kolaylık sağlar. Emiş hortumunun makine gövdesine doğru ön ve alt olmak üzere sabitlenebildiği iki park şekli bulunmaktadır. 2 arka kancası bulunması sayesinde makine temizlik arabalarına oldukça kolay şekilde yerleştirilebilir. 

Yeni ve en iyi kalitede elektrik kablosu ile çok güçlü bir yapısı vardır ve kesinlikle yırtılmaz. Herhangi bir çizilme, bozulma, darbe ya da sıcaklık değişkenliklerine karşı oldukça güçlüdür ve dayanıklıdır. Güçlü kablosu sayesinde oldukça esnek ve neredeyse tahriş edilmesi imkansız bir madde olan poliüretandan üretilmiştir.

Karcher Toz Torbası Pro T15/1 10’LU Özellikleri

  • Makine üzerinde bulunan aksesuar bölmeleri sayesinde kullanıcıya kolaylık sağlar ve aynı zamanda hız sağlamış olur.
  • Özellikle büyük şirketlerde, otellerde çalışan kişiler için sürekli eğilip kalkmak zorluk olabilir. Ekstra konfor açısından ayak pedalı bulunması eğilmeyi gerektirmez.
  • Ana filtresi kalıcı ve geniş bir şekilde üretilmiştir. Aynı zamanda yıkanabilir naylondan yapıldığı için herhangi bir durumda çözüm rahatlığı sunmaktadır.
  • Toz torbası olmadan da kullanım şekli sağlar. Bu şekilde toz torbasız da kullanabilirsiniz.
  • Elektrik kablosu çok güçlü ve esnek yapısıyla uzun seneler kullanıma açıktır. Kesinlikle yırtılma söz konusu olmaz.