Ofis Malzemeleri

İnterpano İNT- 698 Flipchart Kağıdı 64*90 cm – 30 Yaprak

İnterpano İNT- 698 Flipchart Kağıdı sayesinde hem sunumlarınızda hem farklı ofis kullanımlarında flipchart keyfini sizde yaşayın. Günümüzde flipchart sunumları göz doldurmaktadır.

Okulda, üniversitede veya ofiste yapılan sunumlar sırasında yazı tahtaları yaygındır. A1 yazı pedinin bir yazı tahtasına takılması kolaydır ve kullanıma hazırdır. Ped, bir kırtasiye dolabına yerleştirmek için uygun bir ektir ve genel yazı ve çizim için kullanabilirsiniz.

Yazı tahtaları hem statik görüntüleme araçları (slaytlar ve sahne öğeleri gibi) hem de dinamik oluşturma araçlarıdır (beyaz tahtaların ve diğer not alabileceğiniz yerler gibi). Bu çok yönlülük, konuşmacılara aşağıdakiler dahil birçok önemli avantaj sağlar

İnterpano İNT- 698 Flipchart Kağıdı avantajları ve özellikleri

  • Yazı tahtası üzerine yazı yazmak ve çizim yapmak, konuşmacıya enerji veren aktif bir süreçtir. Flipchart tahtasına her yazı yazdığınızda enerji seviyeniz yükselir.
  • Sunumu izleyen Seyirci daha fazla soru sorar. Neden olduğundan emin değilim ama belki de kağıtlı sunum tahtası grafiti ve eskizlerin daha az kalıcı olması (elektronik slaytlardan) ve soruları ve konuşmaları kabul etmenin daha kolay olması sayesinde bu soru artışı oluyor olabilir.
  • Yazmak zaman alır. Bu, izleyicinin bilgiyi özümsemesi ve not alması için sağlıklı bir duraklama sağlar.
  • Yazı tahtası ve beyin fırtınası, fıstık ezmesi ve muz gibi birlikte çok iyi duran lezzetlerdendir. En sevdiğim eğitim tekniklerinden biri, beyin fırtınası oturumlarını kaydetmek için yazı tahtalarını kullanmaktır. Bir soru sorduktan sonra, seyircilerin çığlık attığı cevapları hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz.
  • Yazı tahtaları düşük teknolojili ve analogdur. Parolalar, projektör ampulleri veya uzatma kabloları konusunda endişelenmenize gerek yok. Sadece flipchart var. (Bunun slaytlardan daha iyi olduğunu söylemiyorum, bence konuşmacıların her iki seçeneği de öğrenmesi gerekiyor.)