Ofis Malzemeleri

Her Sektöre Özel Kırtasiye Ürünleri

  • Oteller:

Kırtasiye: Oteller, misafirlerini konforlu bir şekilde ağırlamayı isterler. Otel misafirlerinin ihtiyaçları olabilecek tükenmez kalem, A4 kağıt, zarf, zımba ve zımba teli gibi temel kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak isterler. Bununla birlikte otel çalışanları ve departmanlarının da kırtasiye ihtiyaçları süreklilik halindedir. Kayıtların çıktıları için A4 kağıt, kağıtları tasnif etmek için poşet dosya, telli dosya ve bunları muhafaza edebilmek için plastik klasörlere ihtiyaçları vardır. Tükenmez kalem, imza kalemi, zarflar, ajandalar, tıpkı bütün işletmelerin olduğu gibi otellerin de temel kırtasiye ihtiyaçları arasındalardır. BSY Kurumsal tüm otellerin kırtasiye ihtiyaçlarını, ihtiyaç olmaktan çıkarmak gayesiyle, kırtasiye ürün grubunu, seçkin markaların ürünleriyle donatmıştır.

  • Restoran ve Kafeler:

Restoran ve kafeler her daim hareketlidirler ve kırtasiye ihtiyaçları önem göstermektedir. Müşteri adisyonları, sipariş slipleri, paket servis gönderi çıktıları için termal rulolar, fotokopi kağıtları kullanmaktadırlar. Müşteri siparişlerini not almak için kaliteli tükenmez kalemlere, mutfak birimlerine sipariş siparişleri iletmek için not kağıtlarına ihtiyaçları olmaktadır. BSY Kurumsal tüm restoran ve kafe işletmelerine geniş ve kabul görmüş markaların, seçilmiş ürünleriyle donanmış kırtasiye ürün grubu ile hizmet etmektedir.

  • Ofisler:

Ofis, büro, işletme, dükkan… İsimleri zikredilince masaların üstündeki setler ve gereçler sizlerin de gözlerinizin önüne gelmiyor mu? Bant, yapıştırıcı, kalem ve kalemlikler, silgi, zımba makinesi, zımba teli, zarf, klasör, poşet dosya, her türlü kalem, dosya havuzu, kaşe, not kağıdı, yapışkan notlar. Ofislerin kırtasiye eksikleri bitmez. BSY Kurumsal’ın seçkin markaların ürünleriyle tüm kırtasiye ihtiyaçlarını tek noktadan karşılar.

  • Hastaneler:

Tüm sağlık kuruluşları, kesintisiz hizmet vermeliler. İster muayene için, ister acil servise gelen hastalar için daima donanımlı ve hazır olmak zorundadırlar. BSY Kurumsal, hastane ve tıp merkezleri için kırtasiye malzemelerini güvenle sunar.  Hasta formlarının çıkarılması için A4 kağıtlar, rapor ve notlar için tükenmez kalemler. Birbirlerine tutturulması gereken form ve belgeleri zımba ya da ataş ile tuttururlar. Delgeç ile delip, telli dosyalara yerleştirirler. Doktor ve hemşirelerin yaka kartları, boyun askıları ve kalemleri hiç eksik olmaz. BSY Kurumsal bütün sağlık çalışanlarına alanlarında uzman, seçilmiş markaların kırtasiye ürünlerini güvenle sunmaktadır.

  • Okullar ve Eğitim Kurumları:

“Okul sadece dört yanı duvarla çevrili, tepesinde dam olan yer değildir. Okul her yerdir. Sırasında bir orman, sırasında dağ başı. Öğrenmenin, bilginin var olduğu her yer okuldur.” demişti Mahmut Hoca, efsaneleşen Hababam Sınıfı filminde öğrencisine. Okul her yerde ise, okulun her ihtiyacı da elzemdir, kıymetlidir. BSY Kurumsal olarak okulda, öğretmen ve idari kadronun kullandığı A4 kağıt, kalem, not defterleri, ajandalar, tel zımbalar, silgiler, beyaz tahta kalemleri, telli dosyalar, delgeç ve ataşlar gibi geniş bir ürün grubunda, ulusal ve uluslararası markaların ürünleriyle hizmet etmekteyiz.

  • Fabrikalar ve Endüstriyel Tesisler:

Büyük işletmenin büyük derdi olur. Fabrikalar, endüstriyel tesisler ihtiyaçlarının zamanında ve süreklilik arz eden bir hizmet kalitesinde sağlanmasını isterler. Fabrikaların her noktasında kullanılan sayısız kırtasiye malzemesi için BSY Kurumsal ürün tedariğine,hizmete hazırdır.

  • Temizlik ve Yönetim Firmaları:

Temizlik ve yönetim firmalarının belirli ziyaret planları vardır. Her ziyaret planını notlar halinde şoför ya da sevkiyat personellerine iletirler. Onlar da ellerindeki kontrol listesindeki adreslere ziyaretler yapar, hizmetlerini yerine getirirler. Not kağıtları, kalemler, telli dosyalar işlerini kolaylaştırmaktadır. Ofislerinde çalışan personeller de hizmetlerin kayıtlarını tutar, plastik klasörlerle dosyalarlar. Müşterilerinin sektörel eksiklerini analiz eden ve onlara uygun çözümler sunan BSY Kurumsal’ın uzman ekibi, kırtasiye malzemelerinde de seçilmiş markaların, kaliteli ürünlerini güvenle teklif ederler.

  • Siteler ve İnşaat Şirketleri:

Site yönetimleri, uyarı levhalarından, temizlik planlarının gösterilmesine, aidat çizelgelerinin hazırlanmasından, defter ve kayıtların tutulmasına kadar, azımsanmayacak bir kırtasiye ihtiyacı göstermektedirler. Apartman ve site sakinlerine daimi ve kaliteli hizmet sunabilmek için doğru kırtasiye malzemelerini temin etmiş olmalılar. İnşaat şirketleri de tıpkı site yönetimleri gibi, ana işleri olan inşaat yapma eylemlerinin aksamaması için kayıtlar tutar, kontroller sağlarlar. Gerek sahada, gerek ofiste ihtiyaçları olan tüm kırtasiye malzemelerinin tedariği için BSY Kurumsal ve uzman ekibi, kaliteli ürünlerle müşterilerine hizmete devam etmektedir.