Ofis Malzemeleri

Her Sektöre Özel Kartuş Toner Ürünleri

  • Oteller:

Oteller müşterilerinin isteklerine cevap vermek isterler. İmzalanacak formlar, sözleşmeler ve kayıt çıktıları için yazıcı ve A4 kağıda ihtiyaçları vardır. Hizmette sürekliliği sağlayabilmek için orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritler kullanmalılar. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.

  • Restoran ve Kafeler:

Restoran ve kafeler her daim hareketlidirler ve işletme içinde olduğu gibi, paket servis hizmetlerinin de aksamadan, zamanında teslim yaparak sağlanmasını önemserler. Yazıcılarından alacakları çıktılarda paket içeriklerini, müşteri adreslerini servis elemanlarına iletirler. Hizmette sürekliliği sağlayabilmek için orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritler kullanmalılar. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.

  • Ofisler:

Ofislerin vazgeçilmez eylemlerinden birisi de yazıcılardan çıktı almaktır. Toplantı öncesi rapor, müşteri listesi, ödeme listesi, talimatlar, prosedürler, excel tabloları için yazıcının print tuşu devamlı hareket halindedir. Personellerin yazıcı çıktılarını okuyamadığını, toner bitti uyarısıyla çıktı alamadıklarını düşünün. BSY Kurumsal ile bu problemler ortadan kalkar. Orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritler kullanmalılar. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.

  • Hastaneler:

İşleyen bir işletmenin olduğu her yerde yazıcılardan baskı almaya devam edilir. Hastane ve sağlık kurumları hastaları için formlar basarlar. Sarf malzemelerinin eksikliği düşünülemez. Büyük harcama kalemlerinden birisi olan kartuş, toner ve şeritlerin doğru kanallarla, doğru tedarikçiler tarafından tedarik edilmeleri gerekir. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunarken, onların sarf malzemesi harcamalarını da optimize etmelerini sağlar.

  • Okullar ve Eğitim Kurumları:

Eğitimin olduğu her yer okul ise, yazıcının olduğu her yer de baskı ve sarf malzemesi tüketimi demektir. Yüksek miktarda baskı alınan eğitim kurumlarının baskı maliyetlerini optimize etmek BSY Kurumsal’ın ana gayesidir. Sürekliliği sağlayabilmek için eğitim kurumlarımız, orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritler kullanmalılar. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.

  • Fabrikalar ve Endüstriyel Tesisler:

Hiç durmayan makineler, ışıkları kapanmayan işletmeler için “toner bitti” diye bir şey yoktur. Her türlü ihtiyaçları için alacakları yazıcı çıktılarını orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritlerle alırlar. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.

  • Temizlik ve Yönetim Firmaları:

Yazıcının girmediği işletme yoktur. İster küçük ister büyük olsun, her sektörde, her ofiste yazıcı bulunmaktadır. Temizlik ve yönetim firmaları da büyüklüklerine göre farklı kapasitelerde yazıcılar kullanırlar. E-Dönüşüm sistemleri ile artık e-fatura kesen, irsaliye ile ürün gönderen tüm işletmeler için orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritler BSY Kurumsal ürün portföyü arasındadır. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.

  • Siteler ve İnşaat Şirketleri:

Yazıcının girmediği işletme yoktur. İster küçük ister büyük olsun, her sektörde, her ofiste yazıcı bulunmaktadır. Site yönetimleri ve inşaat şirketleri, gereksinimlerine göre farklı kapasite ve tiplerde yazıcılar kullanırlar. Yazıcıları için orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritler BSY Kurumsal ürün portföyü arasında yer almaktadır. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunmaktadır.