Hastaneler İçin Ürün Tedariğimiz

Bir hastanede hijyen ve temizlik vazgeçilmezdir. Hastanelerde yapılan temizlik hastalıkların yayılmasını önlemek için kritik bir öneme sahiptir. Ekolojik temizlik kimyasalları ve dünya standartlarında temizlik ekipmanları ile hijyeni hastanenizin her noktasında sağlıyoruz. Atık yönetiminizde ihtiyacınız olan her çeşit ürün ile size ekonomik çözümler sunuyor, işletme maliyetlerinizi azaltıyoruz. Lavabo alanlarında görselliği ile fark yaratacak, %100 hijyen sağlayan kağıt aparatları ve uluslararası sertifikalı temizlik kağıdı ürünlerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Temizlik Kimyasalları ve Makineleri

Hastahanelerde hasta odaları, ameliyathaneler, ortak lavabo ve tuvaletler, idari alanlar gibi farklı özellikte temizlik ve dezenfeksiyon ihtiyacı olan birimler mevcuttur. Bu alanların standart temizlik yöntemleri temizlenmesi yetmez, temizlik sonrası dezenfeksiyonda yapılmalıdır. Zeminler, duvalar, tuvalet ve lavabolar özenle temizlenmeli ve dezenfekte edilmelidir. BSY Kurumsal olarak hastanelere profesyonel temizlik kimyasalları ve dezenfektan ürünleri tedarik ediyor, alanının lider üreticisi partnerlerimiz de desteği ile hijyen standartlarını en üst seviyeye çıkartıyoruz.  

Hastanelerde temizlik personeli her temizlenecek alan için ayrı olarak hazırlanmış temizlik çizelgelerini takip etmelidir. Temizlik personelleri doğru eğitim ve donanıma sahip olmalı, ayrıntılara dikkat etmelidir. BSY Kurumsal olarak hastanelerin temizlik personellerine en son yenilikleri içeren düzenli eğitim programlarına dahil ediyor, doğru ürün kullanılmasına bağlı olarak tüketimlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.En son sistem dozaj ekipmanları ile kontrollü ve efektif ürün kullanmanızı sağlıyoruz. Bu sayede işletme maliyetlerinizi önemli oranda düşürüyoruz.

Hastanelerin geniş koridorları, lobby alanları ve otoparklarının temizliğinde manuel temizlik gereçleri ile temizlik yapmak mümkün değildir. Bu alanları temizliği için profesyonel temizlik makineleri kullanılmalıdır. Temizlik makinesi seçiminde; temizlenecek zeminin özelliği, temizlenecek alanın büyüklüğü ve temizilk sıklığı gibi kriterler belirlenmeli ve makine seçimi yapılmalıdır. BSY kurumsal olarak hastanelerin günlük temizlik ihtiyaçlarında kullanabileceği elektrik süpürgeleri, zemin temizleme makineleri, buhar makineleri, cila ve parlatma makineleri ve zemin süpürme makinelerini içeren geniş bir portföy ile hizmet veriyoruz. Sadece makine satışı yapmıyor, makine kullanımı ile ilgili eğitimler veriyor, partnerlerimizin desteği ile kusursuz bir servis hizmeti sağlıyoruz.

Temizlik Kağıtları

Hastanelerde el havluları, tuvalet kağıtları, peçeteler ve muayne masa örtüleri gibi kağıt ürünleri hijyen standartlarının bir parçası olarak yoğun bir şekilde tüketilir. Iyi bir temizlik kağıdının dayanımı yüksek olmalı, hafif olmalı, yumuşak ve yüksek emiş kapasitesine sahip olmalıdır. Temizlik kağıtları hastane gibi yüksek hijyen standartlarının ihtiyaç olduğu alanlarda kişiye özel kullanımı desteklemelidir. Bunu sağlamak için sadece kullanıncın kullandığı kağıda dokunmasını sağlayan kağıt aparatları (dispenserleri ) kullanılmalıdır. Hasta odalarında Z Katlama havlular, kutu mendiller, rulo havlular ve tuvalet kağıtları günlük olarak yoğun tüketilir. Ortak alan tuvalet ve lavabolar için sensörlü makine havluları, içten çekmeli tuvalet kağıtları, jumbo tuvalet kağıtları gibi yoğun tüketime uygun ve tasaaruflu sistemlerin tercih edilmesi hem ekonomik hemde hijyenik olacaktır. 

BSY Kurumsal olarak patentli markamız olan Secco ile hastanenin her alanında kullanılabilecek kâğıt ürünlerini üstün kalite ve rekabetçi fiyatları sizlere sunuyoruz. Üstün hammadde kalitesi ile üretilen ürünlerimiz ile hasta ve çalışan memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarıyor, hem de rekabetçi fiyatlar ile maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Dünya’nın en büyük temizlik kağıtları ve hijyen ürünleri üreticisi firmaların ürünleri ile ortak alan lavabolarınızı yeniden dizayn ediyor, takım halinde sunulabilen çok şık dizayn edilmiş kağıt ve sabun aparatları ile görsellik ve hijyeni bir arada sunuyoruz.

Atık Yönetimi Ürünleri

Hastanelerde atıkların yönetmeliklere uygun bir şekilde bertaraf edilmesi çok önemlidir. Tıbbi atıklar, kullanılmış kağıtları, ambalajlar,evsel atıkların hepsi ayrı ayrı toplanmalı yırtılmayacak kalınlıkta olan çöp torbalarına konulmalıdır. Çöp torbaları iğne gibi keskin metaryellerde bile delinmeyecek özelliklerde olmalı ve kesinlikle sıvıları sızdırmamalıdır. Her atığın renk kodlarına göre belirlenmiş ayrı çöp torbalarına ve çöp kovalarına konulması hastanelerde de atık yönetimi süreçlerini kolaylaştırır. Özellikle tıbbi atıklar yönetmeliklerde belinlenmiş standartları karşılayan kırmızı renkli ve üzerinde tıbbi atık baskısı bulunan çöp torbalarında toplanıp bertaraf edilmelidir. 

BSY Kurumsal olarak patentli markamız Secco ile tıbbi ve evsel atık yönetiminizde kalite ve tasarrufu bira arada hizmetinize sunuyoruz. Üst kalitede hammadden üretilmiş hastane yönetmeliklerine uygun tıbbi atık çöp torbalarımız ile atık yönetimi maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Hastanelerin atık yönetiminin önemli bir parçası olan tıbbi atık kutuları, renklere göre ayrılmış çöp kovaları, çöp konteynerleri ve geri dönüşüm ürünlerinden oluşan geniş bir portföyü  müşterilerimize tedarik ediyoruz.

İçecek ve Mutfak Ürünleri

Hastaneler idari personeller ve tıbbi personelerden oluşan çalışan sayısının yüksek olduğu işletmelerdir. Hastane çalışanları yoğun iş temposu içerisinde molalarında sıcak bir çay veya kahve eşliğinde dinlenirler, yenilenirler. Soda ve su gibi soğuk içecekler ile günlük sıvı ihtiyaçlarını karşılarlar. Hastane gibi geniş çalışma alanlarında cam bardak ve fincan kullanılması pek mümkün olmayabilir. Bu sebep ile çalışanlar yoğun olarak karton ve plastik bardak kullanırlar. Yıkama ihtiyacı gerektirmeyen bu kullan at bardaklar hem pratik hem de ekonomik bir çözüm sağlar.

BSY Kurumsal olarak hastanelere Çay ve Kahve çeşitleri, soğuk içecekler,şekerler, çay bardağı ve karıştırıcılar, kullan at bardak ve tabaklardan oluşan geniş bir ürün portföyünü sunuyoruz. Her ürün grubunda alanının lider üreticileri ile direkt çalışıyor bu sayede mutfak maliyetlerini de önemli ölçüde düşürüyoruz.

Temizlik ekipmanları ve gereçleri

Hijyen standartlarının çok yüksek olduğu hastanelerde kullanılacak alanlara göre temizlik ekipmanı seçmek çok önemlidir. Örneğin hasta odalarında kaba kirler odadan çıkartıldıktan sonra odanın dezenfekte edilmeye ihtiyacı vardır. Odada ki tezgahlar, duvarlar ve lavabolar gibi alanlar silinmelidir. Bu silme işlemini renk kodlarına göre ayrılmış mikrofiber bezler ile yapmak çok idealdir. Hasta odaları, ameliyathaneler, tuvaletler, koridorlar gibi alanların zeminleri yine renk kodlarına göre ayrılmış moplar ile temizlenmelidir. Kullanılan moplar belli bir alanda kullandıktan sonra ayrıştırılmalı ve bulaş riskini engellemek için sağlıklı bir şekilde yıkanmalıdır. 

BSY Kurumsal olarak hastanelerin temizlik ile ilgili ihtiyaç duyabileceğin her türlü ürünü içinde bulunduran çok geniş bir portföy ile hizmet veriyoruz. Mikrofiber bezler, mop ve mop aparatları, temizlik süngerleri, yer ve cam temizleme aparatları, tek kullanımlık eldivenler, zemin pedleri vb. ürünlerde hem ekonomik hem de üstün kaliteli ürünleri portföyümüzde bulunduruyoruz.

Medikal Kullan at Ürünler

Hastanelerin temizliği sırasında temizlik personelleri kişisel koruyucu ekipman giymelidir. Temizlenecek alanın niteliğine göre maske, tek kullanımlık önlük, koruyucu gözlük ve kontamine yüzeyler ile direkt temas etmemek için lateks veya nitril eldiven kullanılmalıdır. Bu ekipmanlar temizlenecek bölgede işlem tamamlandığında hemen değiştirilmeli kurallara uygun bir şekilde bertaraf edilmelidir. 

BSY Kurumsal olarak hastanelerin günlük işleyişinin bir parçası olan tek kullanımlık eldivenler, maskeler, galoş, bone, tulum ve koruyucu kıyafetlerin birçok çeşidini geniş bir portföyü müşterimize en ekonomik fiyatlar ile tedarik ediyoruz.

Kartuş ve Toner

Hastane ve sağlık kuruluşları gibi çok yoğun işletmelerde yazıcılar 24 saat çalışır ve baskı almaya devam eder. Hasta hizmetleri birimleri hastaları için formlar basarlar, idari birimler günlük iş akışlarının bir parçası olarak çıktılar alırlar . Sağlık kuruluşları ve hastaneler için önemli bir masraf kalemi olan kartuş, toner ve şeritlerin doğru kanallarla, doğru tedarikçiler tarafından tedarik edilmeleri gerekir. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte müşterilerine sunarken, onların sarf malzemesi harcamalarını da optimize etmelerini sağlar.

Kırtasiye

Tüm sağlık kuruluşları ve hastaneler kesintisiz hizmet verirler. İster muayene için ister acil servise gelen hastalar için daima donanımlı ve hazır olmak zorundadırlar. Hasta formlarının çıkarılması için A4 kağıtlar, rapor ve notlar için kalemler ve yazı gereçleri, idari birimler için dosya ve arşivleme ürünleri  ve her tip masaüstü kırtasiye gereçleri her daim ihtiyaçtır. Doktor ve hemşirelerin yaka kartları, boyun askıları ve kalemleri hiç eksik olmaz.

BSY Kurumsal sağlık kuruluşları ve hastanelerde alanlarında uzman, seçilmiş markaların kırtasiye ürünlerini geniş bir portföy ile en hızlı şekilde tedarik eder.