Fabrika ve Endüstriyel Tesislerde Kullanılan Profesyonel Ürünler

Üretim tesislerindeki hijyen ve temizlik, üretim kalitenize yansır. Ortak alan hijyeni ile fabrikanız veya tesisinizde kokusundan bile hissedilir bir temizliğe kavuşacaksınız. Üretim alanlarınızda kullanabileceğiniz profesyonel temizlik makinelerinden kiri dışarıda tutmaya yarayan profesyonel paspas sistemlerine, sıcak ve soğuk içeceklerden temizlik kağıtlarına kadar profesyonel hijyen çözümlerimiz ve kırtasiye, kartuş ve toneler, kullan at ürünleri gibi tüketim ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayan bir portföy ile hizmetinizdeyiz.

İçecek ve Mutfak Ürünleri

Sıcak ve soğuk içecek ürünleri fabrika ve üretim tesislerinde çalışan personelin yoğun olarak tükettiği gıda ürünleridir. Personelleriniz molalarında çay ve kahve gibi sıcak içecekler eşliğinde dinlenirler. Soda ve su gibi ürünler ile günlük sıvı ihtiyaçlarını karşılarlar. 

BSY Kurumsal olarak çay ve kahve çeşitleri, soğuk içecekler,şekerler, çay bardağı ve karıştırıcılar, kullan at bardak ve tabaklar gibi mutafağınızda her daim ihtiyacınız olan fabrika ve üretim tesisi çalışanlarının günlük tüketim ihtiyaçlarını çok geniş bir portföy ile sizlere sunuyoruz. Her ürün grubunda alanının lider üreticileri ile direkt çalışıyor bu sayede mutfak maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürüyoruz.

Temizlik Kağıtları

Fabrika ve Üretim tesisleri gibi toplu çalışma alanlarında tuvalet ve lavabolar ortak kullanım alanlarıdır. Bakteri ve virüslerin ürümesine çok uygun olan bu gibi alanların temizliği çok önemlidir.Ortak alan tuvalet ve lavabolarda, ev kullanımlarından farklı olarak sadece kullanan kişinin temas edebileceği temizlik kağıtları aparatları kullanılmalıdır. 

Dünya’nın en büyük temizlik kağıtları ve hijyen ürünleri üreticisi firmaların ürünleri ile ortak alan lavabolarınızı yeniden dizayn ediyor, takım halinde sunulabilen çok şık dizayn edilmiş kağıt ve sabun aparatları ile en üst standartlarda hijyen sağlıyoruz. 

Patentli markamız olan Secco ile fabrikanızın lavabo ve tuvaletlerinde kullanabileceğiniz temizlik kağıtlarını üstün kalite ve rekabetçi fiyatları sizlere sunabiliyoruz. Maliyetlerinizi düşürecek kağıt aparat sistemleri yatırımları yapıyor, kontrollü tüketim sayesinde kağıt harcamalarınızı azaltıyoruz. Bu sayede hem masraflarınızı kontrol altına almanızı sağlıyor hem de çevreyi korumanıza katkıda bulunuyoruz.

İşletmelerinizin yemekhane ve mutfak alanlarında kullanılan peçete ürünleri, üretim alanlarında temizlik amaçlı kullanılan tek kullanımlık kağıtlar ve nonwoven bezler gibi ürünler ile bütün temizlik süreçlerinize hijyenik çözümler sağlıyoruz.

Temizlik Kimyasalları ve Makineleri

Fabrikalar ve endüstriyel tesisler de uygulanması gereken temizlik yöntemleri evlerden farklılık gösterir. Hem çalışanların kişisel hijyeninin sağlanması hemde ortak alanların temizliği için profesyonel çözümlere ihtiyaç vardır. 

Kullanılacak olan temizlik kimyasalları toplu yaşam alanlarında gerekli hijyeni sağlamak için etkili hammadeler içermelidir. Üretim tesisinin ofis ve üretim alanlarında birbirinden tamamen farklı özelliklerde Ahşap, mermer, seramik, granit,epoksi ve halı gibi farklı zemin türleri bulunabilir. Bu alanları temizliği için doğru temizlik kimyasalı seçimi çok önemlidir. Ortak alan tuvalet ve lavabo temizliğinde virüs ve bakterilerin üremesini engelleyecek dezenfektan içerikli ürünler tercih edilmelidir. 

BSY Kurumsal olarak fabrikalara, zemin ve bina bakım ürünleri, mutfak temizlik kimyasalları gibi profesyonel ürünler ile dezenfektanlar, maskeler, tek kullanımlık kıyafetler gibi kişisel hijyen ürünlerini de içeren çok geniş bir portföy ile hizmet sunuyoruz.

Üretim tesislerinde temizlenecek alanlara göre doğru ürünler öneriyor, temizlik personelinize en son yenilikleri içeren düzenli eğitim programlarına dahil ediyor, doğru ürün kullanılmasına bağlı olarak tüketimlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz. En son sistem dozaj ekipmanları kullanarak kontrollü ve efektif ürün kullanmanızı sağlıyoruz. Bu sayede işletme maliyetlerinizi ciddi oranda düşürüyoruz.

Fabrika ve üretim tesisi gibi işletmelerin temizelenecek alanları çok büyüktür. Bu sebeple manuel ekipmanlar ile temizlik yapmak çok zordur. Geniş alanların temizlenmesi için en etkili yöntem temizlik makineleri kullanmaktır.  Üretim, depolama ve ofis alanların da kullanılacak olan temizlik makineleri, temizlenecek alanın büyüklüğü, zeminin özelliği, yapılacak olan temizliğin sıklığı gibi parametrelere dikkate alınarak seçilmelidir. BSY Kurumsal uzun yıllara dayanan temizlik makinesi satış ve servis tecrübesi ile fabrika müşterilerine en doğru makineleri önermekte ve temizlik süreçlerine entegre etmektedir.  

Temizlik ekipmanları ve gereçleri

Temizliğin etkin ve fark edilebilir olması için doğru temizlik ekipmanları ve gereçleri kullanmak çok önemlidir. Fabrika içerisinde temizlenecek alanlar birbirinden farklı yapısal özelliklerine sahiptir. Masa ve sandalyeler, camlar, halılar, sert zeminler, lavabo ve tuvaletler gibi farklı özellikte ki zeminlerin temizliği için doğru ekipmanlar seçilmelidir.

Temizlik ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü içinde bulunduran çok geniş bir portföy ile üretim tesislerine hizmet veriyoruz. Mikrofiber temizlik bezleri, mop ve mop aparatları, temizlik süngerleri, yer ve cam temizleme aparatları, tek kullanımlık eldivenler, zemin pedleri gibi ürünlerde hem ekonomik hem de üstün kaliteli ürünleri portföyümüzde bulunduruyoruz.

Atık Yönetimi Ürünleri

Üretim tesislerinde atık yönetim süreçleri dikkatle yönetilmesi gereken bir prosesdir. Üretim ve bireysel kullanım sonucu oluşan atıklar ayrıştırılmalı, geri dönüş süreçlerine katkı sağlamalı veya bertaraf edilmelidir. Ayrıştırma sürecinde geri dönüşüm üniteleri ve bu ünitelere uygun olarak kullanılacak çöp torbalarının doğru seçimi süreçlerinizi sorunsuz yönetmenize katkı sağlar. 

Patentli markamız Secco çöp torbaları tassaruf ve kalitenin simgesidir.  Secco markalı geniş ürün ailemiz ile her kullanım alanına uygun taşıma kapasitesinde çöp torbası ürün portföyünü sizlere sunuyoruz.

Fabrikanız veya endüstriyel tesisinizin ortak alanları için özel dizayn edilmiş geri dönüşüm üniteleri ile hem kurumunuza çevreci bir yaklaşıma destek olma fırsatı sağlıyor, hem de alanlarınızı üst düzey bir görselliğe kavuşturuyoruz.

Kırtasiye Ürünleri

Endüstiryel tesisler çok fazla çalışanın bir arada olduğu büyük işletmelerdir. Yapılan işin niteliğine göre üretim personelleri, mühendisler gibi teknik personeller, muhasebe,finans, satınalama ve insan kaynakları gibi yönetim birimleri iç içe çalışmaktadır. Her birim kendi iş alanına göre farklı kırtasiye ürünlerine ihtiyaç duyar. Yazı ve çizim gereçlerinden sunum ve planlama ürünlerine, dosyalama ürünlerinden fotokopi ve baskı kağıtlarına, her tip masaüstü kırtasiye gereçlerinden ofis cihazlarına çok geniş bir portföy ile endüstriyel tesislere ürün tedarik etmekteyiz. Fabrikaların her noktasında kullanılan sayısız kırtasiye malzemesi için BSY Kurumsal ürün tedariğine ve hizmete hazırdır. 

Kartuş ve Toner

3 vardiya çalışan üretim tesisleri, hiç durmayan makineler, ışıkları kapanmayan işletmeler için “toner bitti” diye bir şey yoktur. Üretim tesislerinin teknik birimleri, idari birimleri her türlü ihtiyaçları için alacakları yazıcı çıktılarını orijinal ve yüksek kaliteli muadil kartuş, toner ve şeritlerle alırlar. BSY Kurumsal HP, Canon, Brother, Oki, Epson, Xerox, Lexmark gibi uluslararası markaların orijinal ve yüksek kaliteli muadil tonerlerini, uyumlu yazıcı bilgileriyle birlikte fabrika müşterilerine geniş bir portföy ile sunmaktadır.