Ofis Malzemeleri

Dymo LW S0929120 Çok Amaçlı Kare Etiket 25×25 750 Adet-Beyaz

Dymo LW S0929120 Çok Amaçlı Kare Etiket yazıcıları mürekkep, şerit, toner veya kartuşa ihtiyaç duymadan, direkt termal transferi sistemini kullanarak baskı yapar. Rulo halinde ambalajlandığında hiçbir etiket birbirine yapışmadan ve sayfalarca yanlış düzen ya da etiket sorunu yaşamadan aynı kolaylıkta yazdırabilirsiniz. Bu etiketlerle beraber kaliteli bir etiket makinesi de alırsanız tek tek etiketlere ya da tüm ruloya baskı yapabilirsiniz.

Çok fazla çeşitti şekilde ve boylarda mevcut olan kare etiket birçok alanda farklı kullanım sağlamaktadır. Hayatımızın pek çok noktasında kullanılan bu etiketler, pratik olması sebebiyle kişilerin hayatlarını hızlandırmaktadır. Ziyaretçi yönetimi, medya arşivleme, perakende ve genel amaçlı etiketleme gibi farklı ihtiyaçlar için de birçok avantaj sağlamaktadır. Bu sebeple oldukça geniş alanlarda kullanımı mevcuttur. Tüm ürünler genellikle rulo şeklinde ambalajlanmaktadır. Bu sebeple tek bir etiketi de birbirine yapışmadan istediğiniz düzende kullanabilirsiniz. Her bir etiketin boyutu 25×25’tir. Dymo LW S0929120 Çok Amaçlı Kare Etiket beyaz kağıt zemin üzerine siyah baskı yapmaktadır.

Dymo LW S0929120 Çok Amaçlı Kare Etiket 25×25 750 Adet-Beyaz Özellikleri

Birçok çeşit etiketleme ihtiyaçları açısından harika bir çözüm olan Dymo LW S0929120 Çok Amaçlı Kare Etiket ev ve ofislerdeki eşyaların düzen içerisinde olmasını kolaylaştırmaktadır. Hayatı kolaylaştıracak birçok özelliği bulunan kare etiketler oldukça pratiktir. Mürekkep veya tonere ihtiyaç olmadan çok rahat bir şekilde baskı teknolojisi ile beraber basılabilir. Hayatı kolaylaştıran ve bilinmesi gereken diğer özellikleri ise;

  • Çoğu etiketleme işi için idealdir.
  • Kalıcı olmayan etiketleme ihtiyaçlarını karşılar.
  • Etiketlenen yüzeyin alt tarafının görülmesini sağlar.
  • Yaka kartı kılıfları ve klipslerinde de kullanılmaktadır.
  • Oldukça pratik ve hız kazandıran bir üründür.