Doğuş Çay

Kahvaltıların vazgeçilmezi olan Doğuş çay ürünlerinin arasına kattığı bitki çayları sayesinde tüketicilere lezzet ve sağlık dağıtmaya devam ediyor!

Hayır, her gün güzel bir fincan çayın tadını çıkarmak için düzgün bir içici olmanıza gerek yok.

Doğuş çayın güzelliği, çok sayıda tat ve kombinasyonun olması, çay severler için hediye vermeyi gerçekten sonsuz hale getirmesidir. Çay severlerin günlerine biraz daha sıcaklık katmak için en iyi seçenek her zaman Doğuş çay olmuştur! Üstelik artık, onlarca seçeneğiniz var, saatine, ortamına göre tercih edeceğiniz Doğuş çayınızı ürünleri bir bir deneyimleyerek elde edebilirsiniz.

Çayın sağlığı, enerji seviyelerini ve refahı pek çok yönden iyileştirdiği kanıtlanmıştır. Ama bunun da ötesinde, her Doğuş çay dolu bardağı seviyoruz. Kendimize iyi davrandığımızı bilmeyi seviyoruz. Çayın sayısız sağlık yararları arasında çay, doğal olarak sizi serbest radikallerden koruyacak antioksidanlarla doludur. Bu, bağışıklık sisteminizi güçlendirdikleri ve taze görünmenizi (yaşlanma karşıtı özellikler sayesinde) ve harika hissetmenizi sağlayan harikalar oldukları anlamına gelir. Çay mucize bir tedavi olmasa da, bu antioksidanlar sizi kansere karşı korumaya da yardımcı olabilir.

Doğuş çayların her biri için benzersiz lezzet profilleri, kullanılan çay bitkisinin yapraklarının işlenme şeklindeki farklılıklardan kaynaklanmaktadır. Ancak bitki çayları aynı bitkiden yapılmamaktadır. Bu sağlık dolu Doğuş çaylar, çeşitli bitkilerden elde edilen köklerin, yaprakların, çiçeklerin ve diğer bileşenlerin ürünleridir. Papatya ve nane iki popüler Doğuş bitki çayıdır. Papatya, bitkinin çiçeklerinden ve nane bitkisinin yapraklarından elde edilen naneden yapılır.

Doğuş çay içenler için çay, kalplerini sağlıklı tutmaya yardımcı olabilir. Bazı araştırmalar, düzenli olarak yeşil veya siyah çay içen kişilerde kalp hastalığı riskinin azaldığını göstermiştir. Doğuş çay sağlıklı bir beslenme düzeninin parçası olabilir.