Ofis Malzemeleri

Dilman Ziyaret Defteri

Dilman ziyaret defteri 20 x 28 cm 96 yaprak pek çok işyerlerinde gelen ziyaretçilerin kaydını tutmak için resepsiyon görevlisi tarafından kullanılmaktadır.

Ziyaret Defteri

İşletmelerin sözleşme takibi, sağlık ve güvenlik enfeksiyon kontrolü ve yangın güvenliği gerekliliklerine uyması için ziyaretçi kaydını tutmaları gerekmektedir. Dilman ziyaret defteri de bu ziyaretçi kayıt defterlerinden en çok tercih edilen markadır. Tüm işletmeler için uygundur: mağazalar, ofisler. Oteller, barlar, publar, restoranlar, etkinlikler bunlardan birkaçıdır.

Ziyaret defterinde göze çarpan basit düzen, ihtiyacınız olan her şeyi kaydeder. Göze kolaylıkla gelen ve müşterilerin kaydının alınması için hızlı bir düzen sunmaktadır. Yeniden açılan işletmeler için enfeksiyon kontrolü, halk sağlığı ve güvenlik gereksinimlerine uymak için güvenlik kaydı çok önemlidir. Tüm ziyaretçi kayıtlarının düzenli bir şekilde derlenmesini ve bireysel oturum açma sayfalarının eksik veya yanlış dosyalanmamasını sağlar, böylece yükümlülüklerinizi minimum miktarda güçlük ve yaygara ile karşılarsınız.

Dilman Ziyaret Defteri Özellikleri

Dilman ziyaret defteri ürün özelliklerine genel olarak aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • •       20 x 28 cm ebatlarında mükemmel masa üstü boyutu sunulmaktadır. Dikey olarak kullanılan bir defterdir. Rahatça da gün içinde ihtiyaç dahilinde rahatça taşınabilmektedir.
  • Her sayfada metnin sıkışık olmaması için ideal genişlikte kutular mevcuttur. Böylelikle kaydedilen bilgiler okunaklı bir yazı stili kullanılarak yazılabilir. Ziyaretçinin kaydedilmesi gereken bilgileri eksiksiz ve sırasıyla yazıldığını bilmekteyiz.
  • Sayfa başına 22 ziyaretçi iletişim kaydı için satır bulunmaktadır. Bu sayede toplamda 2000’in üzerinde ziyaretçi kaydı için elverişlidir.
  • Her sayfada tarih, müşteri veya ziyaretçinin adı, e-posta adresi ve iletişim telefon numarası, giriş ve zaman aşımı ve müşteri imzası için sütunlar bulunmaktadır.
  • Beyaz kağıda basılmıştır.Kağıt hamur kalitesi tatmin edicidir.
  • Ciltli kapak ile kaplanmaktadır. Bu sayede dışarıdan gelebilecek su ya da eğilip bükülme durumlarına karşı dayanıklıdır.