Ofis Malzemeleri

Dilman Yönetim Kurulu Karar Defteri

Dilman yönetim kurulu karar defteri 20 x 28 cm  96 yaprak sanal mağazalarda kolaylıkla bulunabilen kurul kararlarını kayıt altına almak için kullanılan bir defterdir.

Yönetim Kurulu Karar Defteri

Menfaat sahiplerinin çıkarlarına en uygun kararlar almak ve organizasyon adına işlem yapmak tüm kurulların temel görevleridir. Doğal olarak, organizasyonu yöneten en yüksek otorite olarak, kurulun karar alma yetkileri kapsamındaki konular, hissedarlar ve çalışanlardan devlet düzenleyicilerine ve içinde bulunduğu daha geniş topluluklara kadar organizasyon ve paydaşları için geniş kapsamlı sonuçlara sahiptir. Bu nedenle, kurulun kararları şeffaf ve açık bir şekilde belgelendirilmelidir, böylece kararın etkisi organizasyonla ilgilenen tüm taraflar için görünür hale gelir. Etkilenen tarafların, yönetim kurulu kararlarının kanıtı olarak yönetim kurulu kararlarının kopyalarını talep etmelerine izin verilir. Yönetim kurulu kararları aynı zamanda yöneticilerin görevlerini düzgün bir şekilde yerine getirdiklerine dair kanıt sağlar. Yönetim kurulu, yaptığı işlemlerden sorumludur ve sorumludur. Bu nedenle, uygun şekilde kaydedilmiş kararlar, yönetim kurulunun faaliyetleri ve performansı söz konusu olduğunda yöneticilere sorumluluktan bir koruma unsuru sağlayabilir. Bu amaçla hazır yönetim kurulu karar defteri taslakları kullanılır. Dilman yönetim kurulu karar defteri en çok tercih edilenlerden biridir.

Dilman Yönetim Kurulu Karar Defteri Özellikleri

Dilman yönetim kurulu karar defteri yukarıda bahsedilen zorlu görevleri yerine getirirken üyelerin gereksiz detayları yazarken vakit kaybetmemesi için özenle hazırlanmıştır.

  • Ebat olarak  20 x 28 cm boyutlarında,dikey olarak yazı yazılan sayfa düzeni mevcuttur.
  • 96 yapraklı,çift taraflı yazılabilir
  • Kalın karton kapaklıdır.İstenmeyen kazalara karşı yani ıslanma,darbe alma gibi dayanıklıdır.
  • Sayfaları yazı yazmayı konforlu hale getiren hamur kalitesiyle üretilmiştir
  • Kurul kararlarını eksiksiz kayıt altına almak için başlıklar içerir
  • Toplantı kararları için zorunlu doldurulması gereken alanlar açıkca belirtilmiştir