Ofis Malzemeleri

Dilman Ücretli İzin Defteri Ciltli

Dilman ücretli izin defteri ciltli 96 yaprak versiyonu işyerlerinde insan kaynaklarının çalışanların yıllık izin takiplerini yapmak için kullanıldığını bilmekteyiz.

Ücretli İzin Defteri

Ücretli izin defteri küçük büyük hemen hemen her işyerinde kullanıldığını bilmekteyiz. Çalışanların yıllık izinlerini sağlıklı bir şekilde kullanabilmeleri için insan kaynakları ya da daha küçük işletmelerde personel işleri tarafından izinlerin kaydı mutlaka tutulması gerekmektedir. İzne ayrılan çalışanın görev ve sorumluluklarının öncesinde iş arkadaşlarına devretmesi ve kendisi yokken işlerin aksamaması için izin tarihlerinin düzenlenmesi çok önemlidir.

İzin düzenlemeleri yıllık yapılabileceği gibi iş planlamaları için aylık olarakda izin durumunu tablo olarak ya da aynı sayfada topluca görmek gerekmektedir. O yüzden ihtiyacınıza en uygun ücretli izin defterini seçmek çok önemlidir. Gerekli bilgilerin yer aldığından ve çalışanların bu deftere kayıtlarının zamanında ve eksiksiz yapıldığından emin olunmalıdır.

Dilman ücretli izin defteri ciltli olarak piyasa da kullanım kolaylığı ve kalitesiyle tercih edildiğini bilmekteyiz.

Dilman Ücretli İzin Defteri Ciltli Özellikleri

Dilman ücretli izin defteri ciltli defteri genel özellikleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

  • •       Dayanıklı dış kapak. Her türlü durum için harika zarif deri. Sağlam tasarım, kayıtlarınızın iyi korunmasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Daha düzgün yazı yazmak için düz tasarım.
  • Birinci sınıf hamur kağıt kalitesi. Sayfalar yazmak ve çizmek için kalın. Çoğu kalem türüne uygundur. Asit içermeyen kağıt, ışığa ve havaya karşı dayanıklıdır ve kağıt, gözlerinizi tahrişten korumaktadır .
  • Ebat olarak 20X28 cm dikdörtgen şeklindedir ve yatay kullanıma uygundur. Ebat olarak taşınmasında ya da saklanmasında da sıkıntı yaratmamaktadır.
  • İçerik olarak da çalışanın kaydedilmesi gereken bütün bilgilerini kapsamaktadır.
  • Kolay anlaşılır bir içeriği vardır.Kayıt için doldurulması hızlı ve kolaydır.
  • Ciltli olduğu için sayfaların kopması ve dağılması sorunu görülmemektedir.