Ofis Malzemeleri

Dilman İş Sağlığı ve İş Güvenliğine İlişki Tespit ve Öneri Defteri

Dilman iş sağlığı ve iş güvenliğine ilişkin tespit ve öneri defteri otokopili 20 x 28 cm – 3 x 50 yaprak sanal mağazalarda kolaylıkla bulunan bir üründür.

İş Sağlığı ve İş Güvenliğine İlişki Tespit ve Öneri Defteri

İş yeri iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi tarafından kullanılan bir defterdir.İş yerinde alınması ve uygulanması gereken iş sağlığı ve iş güvenliği tedbirlerinin yakın takibini yapması gereken yetkililer düzenli bir şekilde bu defteri doldurmalıdır. Yaşanan tecrübeler ışığında iş sağlığı ve iş güvenliğine ilişkin alınması gereken yeni tedbirleri tespit edip öneri olarak bu deftere işlemelidirler. Alınması gereken tedbirlerin aciliyetine ve önemine göre bu kayıtları bir üst merci ile paylaşıp bu tedbirlerin değerlendirilip yürürlüğe girmesi için çalışmalıdırlar. Dilman iş sağlığı ve iş güvenliğine ilişkin tespit ve öneri defteri sayfa düzeninde yer alan taslak kolon ve hücrelerle yetkiliyi yönlendirip gerekli bilgilerin kayıt altına alınmasını sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Dilman İş Sağlığı ve İş Güvenliğine İlişki Tespit ve Öneri Defteri Özellikleri

Dilman iş sağlığı ve iş güvenliğine ilişkin tespit ve öneri defteri piyasada fiyat avantajı  ve kalitesiyle çok tercih edilir.Bu defterlere kırtasiyelerden ve sanal marketlerden ulaşabilirsiniz.

  • Ebat 20 x 28 cm boyutunda olup dikey bir sayfa düzeni mevcuttur.
  • Otokopili olup 3 nüshalıdır
  • 50 yapraklı olup 50 farklı konuyu ya da kararı 3 nüsha olarak elde edersiniz
  • Kalın karton kapaklıdır.Herhangi bir darbe ya da ıslanmaya karşı dayanıklıdır.
  • Sayfa hamur kalitesi konforlu bir yazma tecrübesi sunar.
  • Kayıt altına alınması gereken zaruri bilgiler her sayfada başlık olarak yer almaktadır.
  • Ciltli kapak.Sayfaların kolayca dağılmasına engel olur.