Ofis Malzemeleri

Dilman Hasta Protokol Kayıt Defteri

Dilman hasta protokol kayıt defteri 32 x 22 cm – 192 yaprak sağlık sektöründe hastaların kayıtlarını tutmak için hastanelerde tercih edildiğini biliyoruz.

 

Hasta Protokol Kayıt Defteri

Hasta protokol kayıt defterleri her hastane ve sağlık ocağında mutlaka kullanıldığını bilmekteyiz. Gelişen teknoloji ile her ne kadar bilgisayar kullanımı giderek yaygınlaşsa da el yazısı ile deftere hızlıca yazmanın rahatlığı hala tercih edildiğini bilmekteyiz. Gün içinde hasta kuyrukları ile uğraşırken bilgisayardan kaynaklanabilenecek zaman kayıpları da bu şekilde giderildiğini bilmekteyiz. Bilgisayar internet bağlantısı sorunu, yazılım hatası ya da sistem yavaşlaması gibi sebeplerle gerekli kayıt dosyasını zaman zaman açamayabilir. Bununla birlikte bu kayıtları tutması gereken kişinin bilgisayar bilgisi de bu konuda etkili olabilmektedir. O yüzden geleneksel yöntem olan hasta protokol kayıt defteri hala varlığını sürdürmektedir. Dilman hasta protokol kayıt defteri seçenekleri de bu konuda sağlık çalışanlarının işini kolaylaştırmaktadır.

Dilman Hasta Protokol Kayıt Defteri Özellikleri

Dilman hasta protokol kayıt defteri genel özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • Ebat

Hasta protokol kayıt defteri ebatı 32 x 22 cm.Defter yatay olarak kullanıldığını bilmekteyiz. Hasta ile bilgiler defterin yatay kısmında yer alır bu şekilde daha çok kolon kullanmak mümkün olmaktadır. Bu ideal ebadı sayesinde pek çok bilgiyi aynı anda görmek mümkün olmaktadır.

  • Sayfa Sayısı

Sayfa sayısı 192 olup her sayfa bilgi girmek için kolonlar ve hücreler ayrılmaktadır.

  • Kapak

Hasta protokol kayıt defteri kapağı kalın karton kapak olup kolayca zarar görmez. Üzerinde herhangi ağır bir cisim konulması durumunda ya da ıslanması durumunda kolayca zarar görmez. İçindeki hasta kayıt belgelerini güvenli bir şekilde korumaktadır.

  • İçerik

Hasta kayıt protokol defteri yılların tecrübesi sonucunda ihtiyaç duyulan bilgilerin sentezlenmesi sonucu sayfalara yerleştirildiğini bilmekteyiz. Her bilgi içinde gerekli boşluklar düzenlenerek, kayıtların kolayca göze çarpması sağlanmaktadır.