Hollanda menşeli “Oce Netherland BV” firmasının lisansı ile Türkiye’de “Ozalit Kâğıdı” üretimini ilk olarak gerçekleştiren ve aynı zamanda, kimyasal reaksiyonla, kendinden kopya veren ilk “Oto-Kopi” kâğıtlarının üretimini yapan Ve-Ge’nin Copier Bond’u, uzun yıllardır, Türkiye’nin en çok tercih edilen fotokopi kağıdı hâline gelmiştir. 

Toner kullanımını azaltan ve çift taraflı çekimde sorunsuz olarak kullanılması itibariyle ülkemizde kullanımı en yaygın hâle gelmiş, hızlı çekim makinelerde en iyi sonucu veren Copier Bond; fotokopi, dijital baskı, kitap, yazı, evrak ve kişisel kullanıma uygun, yüksek kaliteli bir kağıttır. Sunduğu yüksek baskı kalitesi sayesinde; her türlü fotokopi makinesi, yazıcı ve faks makinelerinde kullanım için idealdir.

80 gram ağırlığında, çift taraflı kullanılabilme özelliğine sahip, 500 yapraklı – A4 (210 x 297 mm), 500 yapraklı – A3 (420 x 297 mm), 1000 yapraklı – A5 (210 x 148.5 mm) standart ebatlar olarak mevcuttur. Copier Bond fotokopi kağıtları, güçlü ve pürüzsüz bir baskı yüzeyi oluşturarak kusursuz bir kullanıcı deneyimi sağlar.