Ofis Malzemeleri

Baklava Kutuları

Baklava Kutuları, müşteriler üzerinde kalıcı bir izlenim oluşturan yaratıcı tasarımlar ve etkili şekillerle birçok farklı çeşidiyle piyasada yer almaktadır. Fırıncılar, tatlıcılar, baklava kutularını marka kimliklerine göre özelleştirebilir ve bu da tatlılarının çekiciliğini artırabilir. Baklava kutularını, “baklava” gibi “çekici” göstermenin bir yolu olabilir mi?

Baklava Kutuları Dayanıklı Olmalı

Baklava yapımının ve çekici görünmesini sağlamanın tutkulu ama zor bir iş olduğunu kabul ediyoruz. Ancak, eğer Baklava yapımı için bu kadar çok zaman harcıyorsak, Baklava Kutusunun nasıl tasarlandığı ve bu konudaki çabalarımız da önem kazanmaktadır. Pasta kutuları, kek kutuları, çikolata kutuları gibi baklava kutuları da içinde bulunan malzemeyi güvenli ve sağlam tutan, uygun malzemelerden yapılmalıdır. Eve teslimat eskisinden daha işlevsel olduğundan, kutuların tüm sıcaklık koşullarına dayanabilmesi ve tatlıları daha uzun süre taze tutması önemlidir. Diri ve sağlam kalma yeteneği, her kutunun sahip olması gereken temel özelliklerden biridir. Bu, baklava kutularında da elbette böyledir. Baklava kutularınızın, geleneksel tatlı kutularının daha çekici ve çekici görünmesini istiyorsanız, yeni ve yaratıcı kutular tasarlamayı düşünmelisiniz. Normal bir beyaz veya Kraft kahverengi kutu bile, üzerinde çekici baskılar varsa, baklava kutunuzun son derece benzersiz görünmesini sağlayabilir ve ayrıca ürününüzün rafta öne çıkmasına yardımcı olabilir. Parlak veya mat yüzeyli baskılar, oluklu veya kağıt baklava kutuları, desi karmaşık baskılar veya geniş, büyük motifler tercih edilebilir. Seçim sizin…

Renklerle Doğru Seçimi Yapmak

Renkler söz konusu olduğunda, herkesin kendi tercihleri ​​vardır ve tüketicilerinizin en sevdiği rengi öngörebilirseniz, baklava kutularınızı bu renklerden yapmak, müşterilerinizin kalplerini kazanmanızı sağlayacaktır. Bazı insanlar kurumsal hediye için pastel renkli kutuları tercih ederken, diğerleri sevdiklerine hediye vermek için kutularında çiçek desenlerini tercih etmektedir. Bu fikirleri, baklava kutuları üzerinde uyarlayabilirsiniz.

Baklava Kutularında Ambalaj Seçimi

Güzel ambalajlarla baklava kutunuzun çekiciliğini artırmalısınız. Zeki mesajlarla bezeli  ambalajlarla baklava kutularınızın çekiciliğini artırmanın zamanı geldi. Tatlılarınızı taze ve lekelenmesini önleyen kutularda saklamak istiyorsanız, iyi tasarlanmış baklava kutularına sahip olmalısınız. Genelde pastaneler ve börekçilerin kullandığı baklava kutusunda, sizin için en doğru model ve ebatta baskılı baklava kutuları üretilmektedir. Bu baklava kutuları, yüksek baskı kalitesi ile imal edilmektedir. Genel üretimler yapılabildiği gibi müşteriye özel baklava kutusu da üretilmektedir. Piyasada baklava kutusu özelinde tüm boyutlarda; sedef, mat parlak selefonlu şeklinde, geniş çeşitliliğe sahip bir üretim bulunmaktadır. Gaziantep’imizin ve ülkemizin marka değeri en yüksek tatlılarından olan baklavalar, pek çok organizasyonun, davetin ve özel kutlamaların vazgeçilmezidir. Rekabetin yoğun olduğu bu yiyecek içecek sektöründe, baklavayı vitrine koymak kadar onu servis etmek de özen gerektirir.

Baskılı baklava kutularına sahip olmak şirketinizin imajına katkı sunar ve firmanızın saygınlığını artırır. Bu nedenle, baskılı baklava kutusu üretimi, baklava kutularının işlevselliği açısından büyük değer taşır.. Kutuların, şerbet akıtmayacak, baklava dilimlerini ezmeyecek, taşıma durumunda dışarıdan bir şeylerin baklavalara temas etmemesini sağlayacak şekilde olması gibi detaylar, baklava kutusu üretim sürecinin bir parçasıdır. Bu sebeple, baklava kutularının özel olarak dizayn edilip her detayında özel malzeme kullanılmalıdır. Baklava kutusu siparişinde en önemli nokta, kartonun sertliği ve kalınlığıdır. İnce kartondan üretilen baskılı baklava kutusu hem size kullanış açısından işlevsellik sağlamayacak hem de müşterilerinizde de tatminsizlik hissi oluşturarak toplam kalite hanenizde düşüşe sebep olacaktır. Maliyet, sürdürülebilirlik ve branding hususunda hangi baklava kutusunu kullanmanızın doğru olduğuyla ilgili sizlere yardımcı olmaktayız. Ekonomik, şık, kullanışlı ve kaliteli bir baklava kutusu şirketinizin imajına ve prestijine katkı sunar.