Ofis Malzemeleri

Ahşap Dilsiz Uşak 2′ Li

Ahşap Dilsiz Uşak ile kıyafetlerizi kirlenmeden buruşturmadan asabileceğiniz harika bir yardımcıya sahip olabilirsiniz. Dilsiz uşaklar gerek yarın ne giyeceğinize karar verirken gerek üstünüzden çıkardıklarınızı asmanıza yardım eden çok işe yarayan araçlardır.

Öncelikle ceketler, paltolar ve kabanlar gibi genel yardım için kullanılan sessiz uşak, her zaman yakınlarda durması ve bir uşak gibi görünmesi nedeniyle bu adla bilinir. Bu, metal veya ahşaptan üretilebilen bir üründür. Ahşap olanlar daha çok tercih edilir. Ahşap olanlar genellikle evlerdeki diğer mobilyalarla uyumludur. Bir askı çeşidi olan sessiz uşak ölçüleri, palto ve palto uzunluğu dikkate alınarak kurulmalıdır. Bazı modellerin asmak için özel bir bölümü vardır. 

Dilsiz uşak ismi aslında İngilizce “aptal hizmetkar” kelimesinden türemiştir. Kelimenin tam anlamıyla “aptal uşak” olarak çevrilen ürün, sessiz bir şekilde bütün gün bize hizmet etmeyi beklemesinden esinlenerek Türkçe dilsiz bir uşak olarak hayal edildi. Duruşunun ve kıyafetlerini tutma şeklinin insanlara benzediğini gerçeği bu isimde öne çıkar. 

Bu pahalı ürün hemen hemen her evde kullanılmaktadır. En çok kullanılan ve tercih edilen malzeme ahşaptır ancak metal ürünlerle de karşılaşabilirsiniz. Renk çeşitliliği de oldukça fazladır. Bu ürünlerde kahverengi ve beyazın farklı tonlarının yanı sıra siyah ve renk de yaygındır.

Ahşap Dilsiz Uşak parçaları genellikle standart bir görünüme sahiptir. Elbise ve pantolon asmak için özel bir askı bulundurur. Sessiz uşak tek veya çift olabilir. Tek olanın tek ahşap yüksekliği vardır. İkili olanın ahşap yüksekliği biraz daha kısadır. Her iki durumda da girişinizin ve yatak odanızın güzel görünmesini sağlar. Bazılarının küçük dağınıklığınız için küçük hazneleri de vardır. 

Bir askı gibi görünebilir ve varsa diğerini almak zorunda olmadığınızı düşünebilirsiniz. Ancak, kullanım dışında da baya kullanışlıdırlar. Dilsiz uşak, askıdan farklı olarak basit bir vücudu kopyalar. Kırışmaması gereken veya asıldığında iz yaptığını görebileceğiniz kıyafetler uşağa güvenle bırakılabilir.