Ofis Malzemeleri

Accord Sarı Temizlik Bezi 3’Lü

Accord Sarı Temizlik Bezi ile siz de hem ergonomik hem de çok kolay bir temizliğin sınırlarını çizebilirsiniz. Ortamdaki kir ve tozu temizlemek için temizlik şarttır. Düzgün bir temizlik için gerekli olan temizlik bezi ve deterjandır. 

Ev, ofis, iş ve hastane kapılarında temizlik bezleri kullanılmaktadır. Temizlik bu bezlerle masalar, pencereler, dolaplar ve hatta zeminler dahil her yerde yapılır. Herkesin arabasında bazı temizlik bezleri vardır.

Temizlik bezlerinin çeşitleri yapımında kullanılan malzemelerden gelir. Tek tip malzeme yoktur. Temizlik bezleri pamuktan, polyesterden, kumaşlardan veya güderiden yapılır. Aynı zamanda onlardan birinin özelliklerini de gösterir.

Temizlik bezleri mükemmel kalıcı temizlik ve zaman tasarrufu için çok etkilidir. Bezi birkaç kez tersine silmek yerine, uygun bezi bir defada birleştirerek her şekilde tasarruf edebilirsiniz. İşte doğru bezi seçmek için bazı öneriler:

  • Temizliğe ve suya göre ikiz kardeşler, temizlik bezi yüksek emici olmalıdır. Özellikle mutfak bezlerinin ekstra emiciliğe ihtiyacı vardır.
  • Accord Sarı Temizlik Bezi mutfak dekorasyonu ile uyumlu olmalıdır. Bu nedenle, bezler göze çarpmazsa, bütünlük bütünlüktür.
  • Zemin bezi yumuşak ve sıkması kolay olmalıdır. Yer sabit olduğu için oldukça emici olmalıdır. Ek olarak, bezin boyutu, geniş yüzeyleri temizlemeye yetecek kadar büyük olmalıdır. Bununla birlikte, zemin bezi makinede yıkanabilir olmalıdır.
  • Yer bezleri deterjanlarla birlikte kullanılır. Çoğunlukla çamaşır suyu ile kullanılır. Bu yüzden dayanıklılık esastır.
  • Elinizle yıkamayı düşünüyorsanız, önce tüm kalıntılarını yeniden temizleyin. Ardından temizleme işlemine geçebilirsiniz. Bir kapta yıkamak yerine akan suda yıkamalısınız. 
  • Beyaz sirke ayrıca bezi temizleyerek hayat kurtarır. Kaba sirke ve su koyun. Bez bu suyu bir çırpma teli ile nazikçe emer.
  • Bezinizi temizlemek için ağır kimyasallar veya çamaşır suyu kullanmayın. Ayrıca çok kirliyse temizlemeden önce sabunlu suda bir süre bekletmeniz gerekir.