Ofis Malzemeleri

3M-Sb 13 Temizlik Bezi Mavi *10*20

3M-Sb 13 Temizlik Bezi Mavi ile sizde temizliğe farklı bir renk getirebilirsiniz. Profesyonel işyerlerinde genellikle bu renklerin bir anlamı olsa da, evinizde kullanırken sadece yapacağınız farklı işlemler için farklı bezler bulundurmak önemlidir.

Temizlik bezleri bu konuda etkili ve pratik uygulamaların sonuna gelmektedir. Çok yönlü bir temizlik bezi, evler, işyerleri, okullar, kafeler, restoranlar, oteller, konaklama yerleri, gıda üretim tesisleri ve aslında arabanın içinde ve dışında olmazsa olmazlardan biri haline geldi. Bu bez etkili sonuçlar sağlar ve ekonomiktir. Çoğu kişi tarafından en çok tercih edilen temizlik maddesi olarak kullanılmaktadır. Türk kültüründe ve hayatlarımızda yeri çok büyük kabul edilen temizlik ögelerindendir. Hemen hemen her Türk evinde bulunur.

Birbiri ile birçok seçeneği bulunan temizlik bezleri, kullanılan yüzeyin niteliğine göre seçildiğinde istenilen sonuçları hızlı bir şekilde verebilmektedir. Dış ortamlarda kullanılan temizlik bezleri istenirse yer bezi, cam bezi ve toz bezi olarak sıralanabilir. 

3M-Sb 13 Temizlik Bezi Mavi ise özellikle temizlik ihtiyacı duyulan alanlardan biri olan mutfağa özel yapılmış bir bez olarak tanımlanabilmesine rağmen her yerde kullanılabilir. En çok kullanılan mutfak bezi çeşitlerindendir. Bu tip kumaşlar sıvı emicidir ve yüzeyi temiz ve kuru tutar. Silinen yüzeyi parlak ve tozsuz tutmak için özel olarak cam bezleri yapılırken, zemin temizleme bezleri kirleri yüzeyden çok derinlemesine temizleyebilen, makinede yıkanabilir ve dayanıklı olduğu için tercih edilir. 

  • Toz alma dışında temizleme işlemi sırasında uygun eldivenler giyin ve işlemin sonunda el hijyeni için eldivenleri çıkarın.
  • Eller, çizikler, vb. Mevcut durumlarda, toz alma işlemi sırasında temiz, steril olmayan eldivenler giymelidir.
  • Eldivenli ellerle kapı kolları, telefonlar, masalar vb. Yüzeye dokunmayın.
  • Temizlik için kullanılan eldivenler başka bir yerde temizlik için kullanılmayacaktır.