Ofis Malzemeleri

3M Post-It 657 Yapışkanlı Not Kağıdı 76 x 102 mm 100 Yaprak Sarı

3M Post-It 657 Yapışkanlı Not Kağıdı çeşitleri, parlak renklerde gelirler ve hatırlatıcılar yazmak için kullanışlıdırlar, ancak diğer notlarında görebildiklerinizden daha fazlası vardır. 

Düzenlemeyi, temizlemeyi ve oluşturmayı daha da kolaylaştırmak için bu standart ofis malzemesini nasıl kullanacağınızı öğrenin. Eğlence merkezinin arkasındaki veya masanın altındaki dağınık kablolar kafa karıştırıcı olabilir. Belirli kodun ait olduğu elektronik cihaz üzerindeki post-it’i etiketleyerek ve uygun kodun etrafına bir parça kağıt sararak kodu kolayca tanımlayabilirsiniz. 

TV’ler ve DVD oynatıcılar gibi birden çok kabloya sahip makine gruplarını düzenlemek için, bunları bir arada, kontrol altında ve yoldan uzak tutmak için tüm kabloların etrafına daha büyük boyutlu Post-it notları sarın.

3M Post-It 657 Yapışkanlı Not Kağıdı farklı kullanım özellikleri

  • Klavye temizleme

Bilgisayar tuşları arasındaki küçük boşluk, enkaz ve toz için bir çemberdir. Neyse ki, bu ulaşılması zor alanları temizlemek için kolay bir çözüm var. Yüzeyin altında kalan kırıntıları veya kiri almak için Post-it Yapışkan Şeridi tuşların arasında ve çevresinde yavaşça hareket ettirin.

  • Günlük programınızı kişiselleştirin

Ders programınızı takip etmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Bir interaktif beyaz tahta programı oluşturun. Programınıza bireysel sınıflar, molalar, aktiviteler vb. İçin yapışkan notlar ekleyin. Sonra onları beyaz tahtaya yerleştirin, böylece her zaman nerede olmanız gerektiğini bilirsiniz.

  • Bir dil öğrenin

Bu dönem İspanyolca öğrenmek ister misiniz? Post-it notlar, kullanışlı bir dil öğrenme aracıdır. Yöntem aşağıdaki gibidir. İspanyolca notlarınızı odanızdaki telefonunuz, televizyonunuz veya masanız gibi öğelere yapıştırın. Ardından, karşılık gelen İspanyolca arkasına yazın. Konuşma bölümlerinin bölümlerini, fiil sonlarını ve tanımları içeren diller için özel olarak basılmış kişiselleştirilmiş post-it notları oluşturun.

  •  Çalışma Alışkanlığı Geliştirin

Çalışma alışkanlıklarınızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Pahalı araçlara veya en yeni ve en büyük dijital planlayıcılara gerek yok. Bir yığın post-it notuna ihtiyacınız var. Bunlar, en uygun maliyetli öğrenme araçlarından biridir ve doğru kullanıldığında bir öğrenci olarak başarılı olmanıza yardımcı olabilir.