Ofis Malzemeleri

3M Post-It 2028 NP Yapışkanlı Not Kağıdı 76 x 76 mm 450 Yaprak – Karışık Renk

3M Post-It 2028 NP Yapışkanlı Not Kağıdı ile hem eğlenceli hem de hatırlatıcı notlar oluşturabilirsiniz. İster işinizde, evinizde, okulunuzda olsun size yardımcı olacak araçlardan biridir.

Post-it notlar pratik araçlardan daha fazlasıydı, aynı zamanda psikolojik araçlardı. Tüm bu belgeleri üreten 1980’lerin hantal makinelerine kıyasla, yüksek teknoloji minimalizminin bir vizyonudur. 

Kenarları keskin ve kare şeklindedir, çirkin bağlar, delikler veya metal halkalar yoktur. Rengi ince ama göz alıcı bir sarıdır, bir şekilde düşüncenin rengine benziyordu, ampul kafamda sönmüştü. Diğer grafik öğelerin eksikliği, çalışma ortamınızı daha temiz, daha sakin ve daha boş hale getirme etkisine sahiptir. Yine de tüm aerodinamik verimliliği nedeniyle eğlenceli ve kullanıcı dostudur.

3M Post-It 2028 NP Yapışkanlı Not Kağıdı kullanım alanları ve özellikleri

1. Kitapta konumunuzu işaretleyin. Çok açık görünüyor, ancak görece az sayıda öğrenci hala bunu yapıyor gibi görünüyor. Öğretmen günün şiirini, kısa öyküsünü veya bölümünü aldığında aynı sayfayı bulmanızı kolaylaştırır.

2. Okuma görevinin başlangıç ve bitiş noktalarını işaretleyin: İlerleme hakkında anında geri bildirim.

3. Antolojide seçilen ölçümleri işaretleyin.

4. Tekrar tekrar kolay erişim için kitabın arkasına bir not veya sözlük işaretleyin.

5. Kütüphane kitap pasajlarını işaretleyin.

6. Randevu defterinizin, planlayıcınızın veya defterinizin kapağının içine yapışkan notlar koyun. Artık her yere not bırakmaya hazırsınız.

7. Oturup çalışırken, post-it notlarında küçük bir yapılacaklar listesi oluşturun ve bunu masaüstünüze yapıştırın.

8. Hatırlatma olarak çalar saatin veya kapı kolunun içine bir yapışkanlı yapışkan yapıştırın.

9. Para cezalarından ve gecikme ücretlerinden kaçının: Kütüphane kitabınıza veya herhangi bir kiralamanıza sınırlı süreli yapışkan bir not koyun.

10. Scotch bandınız yoksa, yapışkan bandı post-it’ten kesin ve sahte bant olarak kullanın.