Ofis Malzemeleri

120’lik Konteyner Tekeri

Konteyner tekeri birçok sanayi ve gündelik yaşamda karşımıza çıkmaktadır. Fark edemediğimiz veya her an gördüğümüz masa, sandalye, çöp kutuları gibi benzer araçlar hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. İşlevi daha çok normal kullanımda portatife çevirmektedir. Çöp kutularını bir yerden bir yere taşımakta, konteynerleri gemi yüklemekte, tır yüklemelerinde kullanılır. 

Montajı basit olup dayanıklılığı ve sağlamlığı uzun süre gidebilen bir uygulamadır. Konteynerlara makine gücü olmaksızın bir yerden bir yere taşımakta, yer değişimi ve temizleme uygulamasında da çok işlevli olması iş gücünü azaltması söz konusudur. Birçok materyalden yapılabilen konteyner tekeleri kauçuk, metal vesaire olarak satılmaktadır. Dış koruması saç olarak koruma sağlar bağlantıları genelde vida ve somon yardımıyla gerçekleşir. Montajında ise basit bir vida ve somonla konteynerlara montaj edilebilir. 

Tekerlekler portatif olması yanında sağlamlığı ve koruması sayesinde daha rahat bir taşıma sağlarlar ve iş kazaları, gündelik kazalar taşıma sorunlarını tamamen ortadan kaldırır ve rahatlıkla taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Doğa dostu ve geri dönüşebilir olmaları çevre kirliliği yaratmadan üretilip servis edilir ömrü bittiği taktirde tekrardan geri dönüşüp çevre kirliliği yaratmaz. Bağlantı tipi, kasnak cinsi, yataklama tipi ve kaplama cinsi olarak birçok zengin seçeneklere sahip olarak tercih edebileceğiniz konteyner tekeri aynı zamanda sıcaklık ve soğukluk olarak tekerlek seçimlerinde yapabileceğiniz bir katalog sunmaktadır. Konteynerın boyutuna göre tekerlek seçimleriniz 1,2,3,4… gibi istediğiniz kadar eklenebilir.

120’lik Konteyner Tekeri Özellikleri

  • Kullanılan hammadde güneş ışığına, sıcak ortama ve soğuk alanlara dayanıklıdır.
  • İsteğe bağlı olacak şekilde manyetik kilit sistemi ilave edilebilir.
  • İstek doğrultusunda pedal ilavesi yapılabilir.
  • İhtiyaçlara bağlı olarak döner teker veya sabit teker olarak tercih edilebilir.
  • Tabla bağlantı, pim bağlantı, delik bağlantı, cıvata bağlantı, soket bağlantı olarak montaj şekilleri tercih edilebilir.